Policjant zatrzymał pirata drogowego. Był nagi i cały w wazelinie

Redakcja
24.10.2017  12:14
Ręce na kierownicy
Ręce na kierownicy Fot: Pixabay.com

W czasie jazdy na pewno nie trzymał rąk na kierownicy.

15 października policjant Darryl Beebe z Oklahomy zatrzymał kierowcę za zbyt szybką jazdę. Gdy pojazd zjechał na pobocze, na funkcjonariusza czekała niespodzianka. Podejrzany bawił się dźwignią, ale nie tą od skrzyni biegów.

Autem kierował 51-letni John Wayne Kellerman. Jak informuje huffingtonpost.com, miał na sobie jedynie dół od bikini. Jego ciało było pokryte wazeliną. Na siedzeniu leżało także czasopismo erotyczne i słoik z mazistą substancją. Była nią ubrudzona większość tapicerki.

 

Robił to w czasie jazdy

Kellerman zachowywał się podejrzanie. Był wyraźnie zdenerwowany i trzęsły mu się ręce. Podał funkcjonariuszowi dokumenty i zaproponował chusteczkę, by zetrzeć z nich wazelinę. Beebe odmówił.

Kierowca przyznał się do masturbacji w czasie jazdy. To nie było jednak jego jedyne przewinienie. Jego prawo jazdy było nieważne od 1985 roku.

Okazało się, że w ciągu ostatnich 27 lat Kellerman wiele razy lądował za kratami z powodu różnych występków. Miał na koncie m.in. kradzież samochodu, przemoc domową, włamanie i posiadanie narkotyków. Tym razem jednak nie spędził za wiele czasu w areszcie. Wpłacono za niego kaucję w wysokości 1 tys. dolarów (3,5 tys. złotych).

 

Przeczytaj więcej
Komentarze