Posłuchali teściowej. Poszli na całość na zdjęciach ślubnych

Redakcja
05.10.2017  14:52
Seks oralny
Seks oralny Fot: East News

Zrobili fotografie z mocnym zbliżeniem.

Ta para marzyła o romantycznych pamiątkach ze ślubu. Posłuchali jednak rady teściowej, która wpadła na kontrowersyjny pomysł. Jak informuje metro.co.uk, zamiast tradycyjnej sesji zdjęciowej zaproponowała im seks oralny w lesie

Nowożeńcy zgodzili się na miłość francuską przed obiektywem. Na fotografii widać ich w leśnych ostępach. Panna młoda, wciąż w welonie i białej sukni, klęczy przed swoim wybrankiem, który ma opuszczone spodnie. 

Siła sugestii

Autorem zdjęcia jest holenderski fotograf Michel Klooster. Najwyraźniej był bardzo dumny ze swojego dzieła, ponieważ opublikował je w internecie. Napisał, że niektóre pary nie mogą doczekać się nocy poślubnej. Niektórzy nie wytrzymują ze skonsumowaniem związku nawet do sakramentalnego „tak”.

Internauci nie pozostawiają na kontrowersyjnej fotografii suchej nitki. 

To jest po prostu złe. Kiedyś będą tego żałować - uważa Sandra Lawrence (facebook.com/VT).

Nigdy nie ufaj teściowej, bo zrobi z ciebie idiotę - napisała internautka Wendy Murray (facebook.com/VT).

Teściowa pewnie była pijana. To nie jest śmieszne -  twierdzi Darby Oneill (facebook.com/VT).

Jak informuje metro.co.uk, na zdjęciu nie widać prawdziwego seksu oralnego. Fotograf nie chciał uwiecznić genitaliów na zbliżeniu. Zamiast tego siła sugestii robi swoje. Klooster sugeruje również, by iść z duchem czasu i robić właśnie takie fotografie. Ma nadzieję, że będą one na ustach wszystkich nawet za dekadę.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze