Pracownicy McDonald's szczerzy jak nigdy: Tej kanapki NIGDY nie zamawiaj

Redakcja
30.10.2017  16:13
kanapka McDonald's
kanapka McDonald's Fot: Flickr.com/rob_rob2001

Wystrzegaj się tego burgera!

Są pozycje w menu McDonald's, przed którymi ostrzegają sami pracownicy. Jak informuje independent.co.uk, internauci zatrudnieni w popularnym fast foodzie zdradzili, jakiej kanapki nigdy nie poleciliby swoim klientom. O którego burgera chodzi?

Okazuje się, że kiepski wybór to FILET-O-FISH. Chodzi o zawartość bułki, czyli panierowanego fileta. Nie jest to ryba z wody. Nieważne, czy zamówiona w Denver, czy na południu Francji zawsze smakuje tak samo. Ponadto jest godzinami przetrzymywana w podgrzewaczu. Jak twierdzą użytkownicy Reddita, jest ona właściwie... zawsze nieświeża. 

Filety rybne z McDonald’s. Czekają godzinami, zanim ktoś raczy je zamówić – powiedział jeden z pracowników popularnego fast foodu. (dailystar.co.uk)

W moim punkcie McDonald’s trzyma się te kanapki w obskurnej szafce, a potem podgrzewa je przez 5 sekund – relacjonował inny. (dailystar.co.uk)

Rybka na specjalne zamówienie

Jak dostać świeżą kanapkę z rybą? Jest na to sposób. Zdaniem jednego z internautów wystarczy poprosić sprzedawcę o to, by przygotował fileta specjalnie dla nas. Potrwa to może 5 minut dłużej, ale świeżość będzie nieporównywalna. 

Jak twierdzą pracownicy McDonald's, czasem obsługa jest skłonna do ustępstw, jeśli klient chce zamówić niesłone frytki lub shake'i bez cukru. Być może usmaży również rybę na specjalne zamówienie.

Nie wiadomo jednak, czy taka dodatkowa usługa jest możliwa we wszystkich krajach, w których występują popularne fast foody, czy tylko w państwach, o których wspominali użytkownicy serwisu Reddit. 

Przeczytaj więcej
Komentarze