Rodzina Michaela Jacksona ujawniła sekret. Jego grób jest pusty

Redakcja
25.08.2017  12:09
Michael Jackson
Michael Jackson Fot: Flickr.com/Expectativa Online

Wiadomość to prawdziwy thriller dla wielu fanów muzyka. Poinformowano co stało się z ciałem Króla Popu.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca w 2009 roku. Po latach rodzina Króla Popu zdecydowała się wyjawić szokujący sekret. Nie było go na jego własnym pogrzebie.

Okazało się, że Podczas ceremonii trumna była pusta. Jak informuje serwis radaronline.com, był to pomysł matki muzyka. Obawiała się, że ktoś mógłby wykraść jej syna z cmentarza Forest Lawn. Ujawniono również, co naprawdę stało się z jego ciałem.

Rodzina Jacksona dopiero po ceremonii pogrzebowej zdecydowała o miejscu pochówku. Do tego momentu ciało miesiącami znajdowało się w prosektorium.

 

Król żyje

Jackson został skremowany. Jego prochy rozsypano pod gruszą na ranczu Neverland. Rodzina chciała, aby spoczął w miejscu, gdzie czuł się najlepiej. Gospodarstwo zostało sprzedane przed śmiercią muzyka, ale jego dzieci mają do niego dostęp.

Michael Jackson zrewolucjonizował przemysł muzyczny. Karierę rozpoczął już w wieku 6 lat. Spopularyzował ruchy taneczne „moonwalk” i „robot dance”. O spowodowanie jego śmierci został oskarżony lekarz Conrad Murray.

Jak się okazuje, Król żyje. Nadal ukazują się kolejne wydawnictwa z jego twórczością, a sprzedaż płyt nie spada. Forbes.com informuje, że w latach 2009-2014 zarobił 700 mln dolarów.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze