Rosyjski taksówkarz truł klientów. Jest podejrzany o kilkadziesiąt morderstw

Redakcja
19.10.2017  13:23
Rosyjska taksówka
Rosyjska taksówka Fot: Wikimedia.org

Za ten kurs płaciło się najwyższą cenę.

29-letni Wahan Karapetjan był kierowcą rosyjskiej taksówki. Dla niektórych kurs z nim był "ostatnią drogą". Podawał swoim ofiarom wodę wymieszaną ze środkami psychotropowymi. Gdy tracili przytomność okradał ich i zostawiał na ulicy

Potwierdzono, że jeden z pasażerów zmarł. Jak informuje serwis capelino.com, początkowo sądzono, że 51-letni dziennikarz radiowy Arthur Bitov przedawkował mocne trunki. Sekcja wykazała jednak, że został otruty mieszanką alkoholu i klozapiny. To może nie być jedyna ofiara Rosjanina. Policja podejrzewa, że jest zamieszany w kilkadziesiąt niewyjaśnionych zgonów.

Śmierć i szoarma

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie truciciela. Znaleziono tam kilkaset tabletek klozapiny, która jest stosowana przy leczeniu schizofrenii. W skrytce ukrył biżuterię, 186 tabletów, 20 telefonów komórkowych i 100 zegarków.

Okazało się, że podejrzany przewoził ludzi swoim mercedesem bez licencji taksówkarskiej. Wyznał, że robił to w ramach hobby. Przyznał się jednak do otrucia Bitova. Za skradzione mu pieniądze pojechał na szoarmę.

Rosyjski taksówkarz jest podejrzany o mordowanie klientów:

Przeczytaj więcej
Komentarze