Schwytano małżeństwo kanibali z Rosji. Robili przetwory z ludzi

Redakcja
25.09.2017  16:24
Dmitry i Natalia - kanibale z Rosji
Dmitry i Natalia - kanibale z Rosji Fot: Youtube.com/Breaking News Today

Hannibal Lecter to przy nich aniołek.

W Rosji zatrzymano parę ludojadów. Przyznali się, że w ludzkim mięsie zasmakowali już 18 lat temu. Przez ten czas mogli zjeść nawet 30 osób.

35-letni Dmitry Bakszajew i jego 42-letnia żona Natalia pochodzą z Krasnodarska na południu kraju. Wyznali, że zaczęli konsumować ludzi już w 1999 roku. Jak informuje strona Moe-online.ru, porywali swoje ofiary, zabijali, rozbierali i jedli. Prawdopodobnie usypiali je za pomocą Corvavolu.

W Rosji schwytano małżeństwo kanibali. Zabili i zjedli dziesiątki ludzi - napisało ukraine-english-news (Twitter.com/ukraine-english-news).

Ludzka głowa w owocach

Jak informuje Mirror.co.uk, para wpadła ponieważ znaleziono ich telefon komórkowy. W jego pamięci zapisane były makabryczne zdjęcia. Bakszajew robił sobie selfie z odciętymi częściami ciała. Na jednej  z fotografii widniała ludzka głowa „przyrządzona” w pomarańczach.

Dmitry i Natalia z ludzkiego mięsa robili zapasy w słoikach na zimę. Mieli trzymać je w lodówce i na strychu. Jak na razie potwierdzono 8 ofiar. Odkryto m.in. 7 pakunków z mięsem i 19 kawałków ludzkiej skóry.

Funkcjonariusze znaleźli także zdjęcie kobiety, która mogła znaleźć się w menu Bakszajewa. Policja poinformowała, że zidentyfikowano ją, ale jej dane nie zostaną upublicznione. Wiadomo jedynie, że miała 35 lat. Przeprowadziła się z Omutinska do Krasnodarska.

Kanibale z Rosji marynowali ludzkie mięso w słoikach:

Przeczytaj więcej
Komentarze