Sfotografował kobiece orgazmy. „Seksualność pokazana jak nigdy dotąd” [GALERIA]

Redakcja
19.10.2017  16:51
Projekt O fotografia Marcos Alberti
Projekt O fotografia Marcos Alberti Fot: East News

"Projekt O" ma przełamać tabu.

Brazylijski fotograf Marcos Alberti chciał pokazać kobiecą seksualność w wyjątkowy sposób. Do swojego projektu zaprosił 20 pań z całego świata, m.in. USA, Francji, Chin i Singapuru. Powstała niezwykła seria zdjęć przedstawiająca kobiety tuż przed, w trakcie i po orgazmie.

Cieszę się, że tak szczerze mogłem rozmawiać z nimi o seksualności i przyjemności. Kiedy podchodzisz do tematu o seksie z pewną dozą humoru, ludzie zaczynają się otwierać i odważniej wygłaszają swoje opinie. Dzięki temu społeczeństwo ma szansę zmienić myślenie o pewnych sprawach – opowiadał w rozmowie z nypost.com. 

Orgazm przed obiektywem

Każda z uczestniczek eksperymentu miała przykryte dolne części ciała, aby zapewnić sobie maksimum prywatności. Alberti widział tylko ich twarze. W intymnej atmosferze „modelki” masturbowały się przed obiektywem, mając do dyspozycji seksualne gadżety od firmy Smile Makers

Artysta chciał pokazać kobiecą seksualność jak nigdy dotąd. Jak tłumaczy na swojej stronie internetowej, kobiece orgazmy często są okryte tajemnicą. Fotograf ma nadzieję, że dzięki „Projektowi O” (ang. „The O Project”) panie przestaną w końcu wstydzić się swojego ciała.

Artysta fotografuje kobiece orgazmy [ZOBACZ GALERIĘ]:

Przeczytaj więcej
Komentarze