Skandal w Rossmannie. „Dzika zwierzyna przy szafach z kosmetykami”

Redakcja
11.10.2017  16:10
Rossmann
Rossmann Fot: East News

Dantejskie sceny w drogeriach.

Przecena na kolorowe kosmetyki w Rossmannie trwa dopiero dzień, a już wybuchł skandal. Jak informuje portal kobieta.onet.pl, klientki są oburzone sytuacją, jaką zastają w sklepach. Upust swojej złości dają oczywiście w internecie. 

Promocja o nazwie "Piękny początek sezonu" to 55 procent zniżki na kosmetyki do makijażu dla uczestników Klubu Rossmann i 49 procent dla wszystkich. Trwa do 19 października. Nic dziwnego, że panie tłumnie ruszyły na zakupy. I od razu pożałowały.

Burza w sieci

Klientki pamiętające chociażby sytuację z Lidla, mogły teraz przeżyć niemiłe deja vu.

Niektóre z kobiet wspominał sytuację z "Gangiem Świeżaków" i bitwę o maskotki w kształcie warzyw. 

Internautki uzbrajały się nie tylko w cierpliwość. 

Padały też ostrzeżenia, że część produktów może nie być najwyższej jakości przez to, że ludzie zwariowali na punkcie promocji.

Niektórzy nie mogli uwierzyć, że tyle pań koczuje po kosmetyki, które można zamówić również przez internet.

Byli i tacy klienci, którzy widzieli więcej niż inni.

Co ciekawe, podobna sytuacja wydarzyła się nie we wszystkich Rossmannach. Ci, którzy robili zakupy w spokoju, nie kryli zaskoczenia.

Cóż, promocja się skończy i wszystko wróci do normy. Tymczasem rzecznik sieci Rossmann radzi, aby skorzystać z przecen, robiąc zakupy w drogerii internetowej.

Następne szaleństwo dopiero za rok. Tymczasem - konkurencja nie śpi. Tylko czekać na relacje z pola bitwy, gdy pojawią się torebki Wittchen w Lidlu oraz przedświąteczną gorączkę związaną z przecenionym karpiem.

Przeczytaj więcej
Komentarze