Świat wstrzymał oddech. Książę Harry oświadczył się Meghan Markle

Redakcja
27.11.2017  13:38
Pałac Kensington ogłosił zaręczyny księcia Harry'ego z Meghan Markle
Pałac Kensington ogłosił zaręczyny księcia Harry'ego z Meghan Markle Fot: ONS.pl

Pałac Kensington ogłosił datę ślubu.

Na tę chwilę czekali nie tylko sympatycy brytyjskiej rodziny królewskiej. Ogłoszono zaręczyny księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle. Najlepsze życzenia przyszłym małżonkom złożyli już królowa Elżbieta II i książę Filip. 

Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku. Jak informuje theguardian.com, najbardziej prawdopodobny miesiąc to marzec, by zdążyć przed planowanym porodem księżnej Kate. Ceremonię zaślubin poprowadzi najprawdopodobniej Justin Welby – arcybiskup Canterbury i prymas całej Anglii. Para zamieszka w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington

Pałac Kensington oświadczył, że do zaręczyn doszło na początku listopada w Londynie. Książę poinformował o swoich zamiarach królową i najbliższych członków rodziny królewskiej. Radości nie ukrywają też rodzice przyszłej żony Harry’ego.

Nasza córka zawsze była dobrą i kochającą osobą. Kiedy obserwujemy jej związek z Harrym, który posiada te same cechy, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Życzymy im życia pełnego szczęścia i jesteśmy bardzo podekscytowani ich przyszłym wspólnym życiem – napisali rodzice aktorki.

Meghan Markle jest o 4 lata starsza od Harry'ego, ma 36 lat. Z księciem spotykają się od ponad roku. Sławę zdobyła dzięki roli w serialu "W garniturach". Jej rodzice się rozwiedli. Ojciec Thomas Markle to znany filmowiec. Matka Doria Ragland jest terapeutką i instruktorką jogi.

Przeczytaj więcej
Komentarze