Transpłciowa modelka została króliczkiem „Playboya”. Na zdjęciach niczego nie ukrywa

Redakcja
20.10.2017  15:01
Ines Rau transgender
Ines Rau transgender Fot: Instagram.com/playboy

Aby mówić o sobie tak odważnie jak ona, trzeba mieć jaja.

„Playboy” zaszokował czytelników. Jak informuje independent.co.uk, pierwszy raz w w 64-letniej historii magazynu króliczkiem została modelka transpłciowa. Jak informuje VT.com, była to jedna z ostatnich decyzji Hugh Hefnera.

W byciu kobietą nie chodzi jedynie o bycie kobiecą. Czasem trzeba być po prostu sobą – powiedziała Ines Rau (VT.co).

26-letnia Ines Rau nie miała nic do ukrycia i zaprezentowała swoje wdzięki na listopadowej rozkładówce. Dodała również, że to było do przewidzenia. Od dzieciństwa czuła, że czekało na nią coś pięknego. Wewnętrzny głos nakazywał jej bycie cierpliwą.

Ines Rau Playboy
Ines Rau Playboy Fot: Derek Kettela/Playboy

Zmiana płci

Francuzka twierdzi, że zawsze walczyła o prawa osób transpłciowych i kobiet. Priorytetem jest dla niej jednak ochrona środowiska. Najbardziej martwi ją globalne ocieplenie. Uważa, że jest stworzona, by stać w obronie planety, roślin i zwierząt.

Nie wszyscy czytelnicy „Playboya” są zadowoleni ze zmian. Twierdzą, że kupują go dla pięknych kobiet, a nie imitujących je facetów. Rau odpowiedziała hejterom. Powiedziała, że jeśli zamarzy jej się zmiana płci to będzie wyłącznie jej decyzją, której nikt nie może krytykować. Nie ma też zamiaru ukrywać swojej "wyjątkowości".

Stojąc po właściwej stronie historii - brzmi podpis do posta zamieszczonego na Twitterze, w którym redakcja Playboya broni wyboru Ines na króliczka jesiennego wydania.

Do tych, którzy nie mogą tego znieść, Hugh Hefner walczył o prawa dla WSZYSTKICH ludzi. To piękny widok - można przeczytać na zdjęciu z transpłciową modelką (twitter.com/@Playboy).

Modelka nie ma żadnych kompleksów. Eksponuje swoje roznegliżowane ciało na Instagramie. Obserwuje ją tam 245 tys. osób. Po publikacji listopadowego numeru „Playboya” jej profil przeżyje zapewne szturm męskich fanów. 

Mówią, że jest facetem. Odpowiada im gorącymi zdjęciami:

Przeczytaj więcej
Komentarze