Uprawiali seks w centrum stolicy. Wideo trafiło do sieci [18+]

Mateusz Patyk
12.10.2017  13:55
Publiczny seks w Rosji
Publiczny seks w Rosji Fot: East News (kolaż: Planeta FM)

Zdaniem policji posunęli się za daleko.

Numerki w miejscach publicznych stają się popularnym trendem. Tym razem o takie zbliżenie pokusiły się dwie rosyjskie internetowe gwiazdy o pseudonimach Sasza „Trawka” i Natja „Rybka”. Postanowiły pofiglować w centrum Moskwy nad miejscową rzeką  o 5 rano.

Jak informuje thesun.ie, poprosiły jednego z przechodniów o pomoc. Podczas gdy jedna z dziewczyn kręciła film, druga zabawiała się z nim i wcielała się w rolę gwiazdy porno. Wokół gromadzili się gapie, ale to dopingowało Rosjanki do działania. "Reżyserka" zachęcała 23-letnią koleżankę, by podniosła wyżej nogę.

Mężczyzna najwyraźniej doszedł do wniosku, że to nie był najlepszy pomysł. Zapytał, czy przestać, ale dziewczyny stanowczo zaprotestowały.

Sasza „Trawka”
Sasza „Trawka” Fot: East News

Zaliczyły wpadkę

Ten seks w wielkim mieście nie mógł się dobrze skończyć. Dziewczyny wpadły w ręce policji. Spędziły tydzień w areszcie. Jak na razie brylują w mediach społecznościowych i opowiadają o miłosnej przygodzie. Być może nie będą długo cieszyć się wolnością, bo wkrótce ruszy ich proces.

Tłumaczyły, że były uczestniczkami  kursu seks guru Alexa Lesleya. To on miał je zainspirować do stworzenia erotycznego wideo. Widać go nawet na nagraniu wśród gapiów. Przyznały również, że w seksie publicznym nie ma nic złego i lubią takie igraszki. Jak na razie policja nie ustosunkowała się do incydentu.

W sieci pojawia się coraz więcej filmów z publicznych aktów miłosnych. We wrześniu 2017 roku głośno było o parze z Southend-on-Sea (Essex), która poszła na całość na cmentarzu. W lutym tego samego roku kamery w pizzerii Domino’s uchwyciły kochanków uprawiających seks podczas zamawiania przy ladzie 30-centymetrowej pepperoni. Przyznali, że trochę ich poniosło.

Nie wiadomo kim był mężczyzna z nagrania. Jeśli zamierza zawojować świat internetu, to miał niezłe wejście.

Rosjanki uprawiały seks w centrum stolicy[18+]:

„Wizja lokalna” po wyjściu dziewczyn z aresztu:

Przeczytaj więcej
Komentarze