W dzień bawi się z dziećmi, w nocy z rodzicami. Seksrobot stał się częścią rodziny

Redakcja
13.09.2017  14:19
Arran i seksrobot
Arran i seksrobot Fot: Instagram.com/ThisMorning

Uprawia seks, żartuje i nie zadaje trudnych pytań. Taki domownik to skarb.

36-letni Walijczyk chciał czegoś nowego. Postanowił uatrakcyjnić swoje życie, więc zaprosił do niego Samanthę. Piękna brunetka została pełnoprawnym członkiem rodziny. Atrakcyjna kobieta ma też swoją tajemnicę – jest seksrobotem. I to nie byle jakim. Hiperrealistycznym, supernowoczesnym i wartym 3500 funtów (ok. 16 tys. zł).

Arran Squire pochwalił się wynalazkiem w paśmie śniadaniowym brytyjskiej telewizji ITV. Walijczyk twierdzi, że Samantha jest w jego domu nie tylko zabawką erotyczną. Przede wszystkim to wykwalifikowany robot. Oczywiście, jako przykładny ojciec dwojga dzieci, Arran zaprogramował „przyjaciółce” również tryby rodzinne.

Przed wywiadem kamera uchwyciła drogę do studia zaproszonych gości. Właściciel sekslalki nie chciał ryzykować mandatu za niezapięte pasy.

Do tańca i do różańca

Jak donosi „Daily Mail”, seksrobot siada wraz z domownikami do kolacji, ogląda telewizję i jeździ z nimi samochodem. Bliscy wynalazcy bardzo sobie cenią pogawędki z Samanthą.

Można z nią poruszać tematy filozoficzne, rozmawiać o zwierzętach i nauce. Zna ponad 1000 żartów. Nawet ja tyle nie opowiem – cieszył się Arran w programie „This Morning”. (dailymail.co.uk)

Jak na „związek” trojga reagują dzieci? Na razie są małe i uwielbiają robota, jednak w końcu mogą zauważyć, że tatuś zabawia się z Samanthą - dopytywali się prowadzący programu Holly Willoughby i Phillip Schofield. Jednak i w tym przypadku Arran ma gotową odpowiedź.

Świat się zmienia. Roboty nigdy nie zastąpią ludzi. Są tylko dodatkiem, dzięki któremu relacja się umacnia – uważa. (breibart.com)

Żona Walijczyka Hannah bez ogródek przyznaje, że uprawiają seks w trójkącie. Jak twierdzi, dzięki takiemu układowi nie musi obawiać się skoku w boku ze strony męża. A Samantha w nocy zmienia się w seksualną bestię. Jakie ma możliwości?

Jak informuje breitbart.com, przede wszystkim jest zdolna do orgazmu. Lubi być całowana, reaguje na stymulację sztucznego punktu G i dotyk piersi. Jednym słowem - kobieta ideał. ;-)

Arran Squire i seksrobot w studiu „This Morning”:

Przeczytaj więcej
Komentarze