Walka o tanie kurczaki w Netto. Promocja doprowadziła ich do szaleństwa

Redakcja
13.10.2017  10:51
Klienci walczyli w Netto o kurczaki
Klienci walczyli w Netto o kurczaki Fot: Facebook.com/Express Bydgoski

W amoku wyrywali sobie piersi.

Kolejna wielka bitwa zapisała się w historii Polski. Do słynnych starć pod Grunwaldem, Kłuszynem i Cedynią dołączyła batalia w Dąbrowie Górniczej. Tym razem stawką były tanie kurczaki z Netto.

12 października 2017 roku przecięto wstęgę w nowym sklepie tej sieci. Klienci tłumnie zjawili się w obiekcie przy ulicy 11 Listopada w dzielnicy Gołonóg. Jak informuje dziennikzachodni.pl, nie zabrakło atrakcyjnych promocji. Hitem okazały się piersi z kurczaka w cenie 9,54. Oferta okazała się tak atrakcyjna, że klienci byli gotowi dosłownie o nią walczyć.

 

Słynne bitwy marketowe

Nastąpił szturm na dział mięsny. Doszło do przepychanek. Opakowania fruwały w powietrzu, a ludzie wyrywali sobie łupy. Nie rozdrabniano się i nie brano pojedynczych sztuk, tylko całe kartony. W sieci pojawiło się wideo z zajścia, które nagrał obecny w sklepie Adam Pawlak.

To nie pierwsza taka bitwa w Polsce. W Krakowskim Lidlu doszło do wrestlingu o urządzenia kuchenne. W sklepie tej samej sieci w 2014 roku odbyła się także epicka walka o karpia. W wyniku starcia jeden z mężczyzn wpadł do lodówki. Klienci tego sklepu walczyli również o Crocsy.

Klienci marketów bywają bardzo głodni. Zjedzą wszystko co znajdą na swojej drodze, nawet dekoracje. W sierpniu 2017 roku, podczas otwarcia sklepu Ikea w Lublinie, tłum rzucił się na atrapę jabłek i próbował je skonsumować.

To wszystko i tak jest niczym przy walce o bułę z Zark’s Burgers w Manili. Kanapka za 56 groszy spowodowała, że wśród ludzi wybuchła agresja. Setki osób walczyło o taniego burgera.

[ZOBACZ WIDEO] Klienci Netto walczyli o tanie piersi:

Przeczytaj więcej
Komentarze