Wielki członek stanął na szczycie góry. Dla niektórych to niezły interes

Redakcja
07.11.2017  16:18
Penis na górze Oetscher w Austrii
Penis na górze Oetscher w Austrii Fot: Twitter.com/shababaty

Chcą, by stał tam jak najdłużej.

Turyści wspinający się na austriacką górę Oetscher, mogą liczyć na nietypową nagrodę. Jeśli uda im się dojść na szczyt, ich oczom ukaże się 2-metrowy drewniany penis. Jak na razie żaden "artysta" się do niego nie przyznał. Być może nie wie, że czeka na niego nagroda.

Blogerka Marika Roth wykonała fotografię fallicznej rzeźby i opublikowała ją w sieci. Zaalarmowane służby zastanawiają się teraz co zrobić z obiektem. Jak informuje metro.co.uk, prowadzone jest śledztwo, które ma na celu ustalenie autora tego „dzieła”.

Jeśli winny się nie znajdzie, penis będzie zmartwieniem osób zarządzających terenem, czyli członków zakonu Cystersów. Mnisi będą musieli wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Kościół i członek

Okazuje się, że fallus na szczycie to niezły interes. Przyciąga turystów. Pobliski wyciąg zanotował rekordowy ruch. Wiele osób chce zobaczyć kontrowersyjną rzeźbę, która robi furorę w internecie. 

Nie wiemy komu mamy za to dziękować. Ten penis zrobił nam świetną reklamę – powiedział Ines Enoekcl z firmy zajmującej się wwożeniem ludzi na górę (mirror.co.uk).

Operatorzy wyciągu zarabiają i chcą zaspokoić potrzeby turystów. Muszą jednak stanąć na wysokości zadania i zabezpieczyć rzeźbę. Istnieje ryzyko, że uszkodzi ją burza, a wtedy emocje opadną i turystów zacznie ubywać.

Austria zaskoczona ogromną rzeźbą z drewna w kształcie penisa, która nagle pojawiła się na szczycie góry Oetscher - brzmi treść tweeta ze zdjęciem monumentu. (twitter.com/shababaty)

Nie mogą się również nadziwić jak ktoś wniósł tak ciężki obiekt na wysokość 1893 metrów. Jeśli ta osoba przyzna się do wyczynu, otrzyma w nagrodę darmowy karnet na cały sezon. 

To nie pierwsza „afera penisowa” w Austrii w tym roku. W kwietniu falliczna rzeźba pojawiła się w mieście Traunkirchen tuż obok kościoła, Został przykryta, aby nie kłuć w oczy pobożnych Austriaków.

Postawili wielkiego penisa przed kościołem. Wierni próbują go zakryć:

Przeczytaj więcej
Komentarze