Zamiast rzęs przykleiła do oka muchę. Stała się gwiazdą Internetu

Redakcja
01.08.2017  11:29
Oko, rzęsy i mucha
Oko, rzęsy i mucha Fot: East News / Pixabay.com/stevepb

Jej córka wrzuciła zdjęcia do sieci.

Sztuczne rzęsy nie są łatwe do założenia. Potrzebnych jest kilka elementów: stabilna ręka, cierpliwość, dokładność i sprawne oko. Tym ostatnim na pewno nie może pochwalić się Judy, matka Molly Robbins. Zamiast sztucznej rzęsy, przytwierdziła sobie do oka owada.

Molly opisała całe zajście w Internecie i opublikowała zdjęcie martwej muchy na Twitterze. Post uzyskał 61 tys. polubień i udostępniono go 20 tys. razy. Kobieta zdradziła również, że jej mama prawdopodobnie nie założyła okularów i dlatego doszło do pomyłki. Otrzymała od niej wiadomość o pewnych problemach z zamocowaniem sztucznej rzęsy. Później wyszło na jaw, co naprawdę przykleiła sobie do powieki.

Twój post musi być w pierwszej 10. najlepszych tweetów w historii. Jesteś legendą - skomentował sprawę użytkownik Gubbins (Twitter.com/MCreativeCakes)

Mucha nie siada

Przypadek jest zaskakujący, ale nie jedyny. Irishmirror.ie informuje o kobiecie, która również postanowiła "upiększyć się" owadem. Przypadkowo, zamiast sztucznych rzęs, prawie włożyła sobie do oka stonogę.

Nie wiadomo, jak długo Judy miała przyklejoną do powieki muchę. Nie da się ukryć, że jej wygląd musiał być wyjątkowy na tyle, że „mucha nie siada".

Wiadomość od mamy: mam problemy z założeniem rzęs bez okularów... okazało się, że przykleiła sobie muchę. Padłam - napisała Molly Robbins na Twitterze.

Przeczytaj więcej
Komentarze