Zgwałcił i zjadł swoją dziewczynę. Dzięki obrońcom nie stanie przed sądem

Redakcja
26.10.2017  12:22
kanibal i gwałciciel Joseph Oberhansley
kanibal i gwałciciel Joseph Oberhansley Fot: Facebook.com/Globalchinnews

Nie była jego jedyną ofiarą.

Joseph Oberhansley jest oskarżony o zabójstwo i zjedzenie swojej byłej dziewczyny Tammy Jo Blanton. Zbrodni miał dokonać we wrześniu 2014 roku. Jego obrońcy Brent Westerfeld i Bart Betteau starali się dowieść, że z powodu niepoczytalności nie powinien stanąć przed sądem

Jest podejrzliwy, paranoiczny, kontakt jest z nim utrudniony. Przeżył całkowite załamanie i nie da się z nim normalnie rozmawiać – napisali obrońcy oskarżonego (independent.co.uk).

Sędzia Vicki Carmichae poprosiła o opinię grupę lekarzy. Uznali, że oskarżony jest niezdolny, by stanąć przed wymiarem sprawiedliwości. Jak informuje independent.co.uk, ich zdaniem nie zrozumiałby wszystkich procedur procesowych i odpowiednio się bronić.

 

Zabijał już wcześniej

Jak informuje mirror.co.uk, 36-letni Amerykanin włamał się do domu 46-letniej Tammy Jo Blanton w Jeffersonville. Zgwałcił ją i zadźgał. Wyciął jej serce, mózg oraz płuca, po czym ugotował je i zjadł. Niektóre części ciała skonsumował na surowo.

Za popełnioną zbrodnię grozi mu kara śmierci. Na razie zostanie poddany leczeniu, co pozwoli mu odpowiadać przed sądem w przyszłości. Już teraz twierdzi, że jest niewinny, a zarzuty wobec niego są fałszywe. Sam siebie uważa za poczytalnego.

Jak informuje deseretnews.com, Oberhansley odsiedział już 15 lat za zabicie swojej poprzedniej 17-letniej dziewczyny, która urodziła mu syna. Później odebrał życie własnej matce. Strzelił sobie w głowę, ale lekarzom udało się go odratować.

Zjadł dziewczynę i zabił własną matkę:

Przeczytaj więcej
Komentarze