Zgwałcił ją w biały dzień na ulicy. Nikt nie zareagował

Redakcja
25.10.2017  14:12
Hinduska zgwałcona na ulicy
Hinduska zgwałcona na ulicy Fot: YouTube.com/NYOOOZ TV

Zamiast pomóc nagrywali wszystko telefonami.

W centrum indyjskiego Visakhapatnam w biały dzień doszło do brutalnego gwałtu. Ofiarą padła 43-letnia kobieta. Najbardziej szokująca wydaje się jednak reakcja świadków zdarzenia.

Jak informuje siasat.com, po rodzinnej kłótni kobieta została bez dachu nad głową. Błąkała się po mieście 2 dni. W niedzielę ok godziny 14:00 postanowiła odpocząć pod drzewem przy ruchliwej ulicy. Zasnęła i wtedy rzucił się na nią pijany mężczyzna. Podinspektor Suresh Visakhapatnam z lokalnej policji powiedział, że wykorzystał jej osłabienie, ponieważ nie jadła od wielu godzin.

Widzieli, ale nie pomogli

Ofiara błagała przechodniów o pomoc, ale mijali ją niewzruszeni. Niektórzy zatrzymywali się tylko po to, by nagrać jej dramat telefonem komórkowym. W pewnym momencie nie miała już nawet siły, by krzyczeć.

Gwałciciel po wszystkim oddalił się z miejsca zdarzenia na rowerze. Pewien kierowca autorikszy, chociaż nie powstrzymał go, zawiadomił o sprawie policję. Dzięki materiałowi wideo namierzono sprawcę. Okazał się nim 23-letni czyściciel ciężarówek Ganji Shiva. Usłyszał już zarzuty, ale jeszcze nie wiadomo jaka spotka go kara.

Zgwałcił ją na ulicy, ale ludzie to filmowali:

Przeczytaj więcej
Komentarze