Złapano polskich kanibali. Poćwiartowali i zjedli kolegę po imprezie

Redakcja
23.11.2017  15:44
Polscy kanibale zjedli kolegę
Polscy kanibale zjedli kolegę Fot: East News

Spędzą w areszcie 3 miesiące.

W Polsce schwytano osoby, które gustowały w ludzkim mięsie. Jak informuje GS24.pl, czterech mężczyzn podczas domowej imprezy pod Szczecinem pobiło swojego przyjaciela. Torturowali go kilka dni, a następnie poćwiartowali, usmażyli i zjedli. Przedmioty zamordowanego podzielili między sobą.

Po uprzednim odcięciu części ciała i ich upieczeniu dokonano ich częściowej konsumpcji, ograbienia z elementów ciała oraz ubrania zwłok pokrzywdzonego - powiedziała Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie (onet.pl).

Na razie nie udało się ustalić co skłoniło mężczyzn do popełnienia tak makabrycznej zbrodni. Mają od 38 do 56 lat. Na wniosek prokuratury spędzą 3 miesiące w areszcie, każdy w innym zakładzie, m. in. w Stargardzie. Wszyscy są pod opieką psychologów.

Głowa w pomarańczach

Morderstwa dokonali 15 lat temu. Udało się ich jednak schwytać dopiero w połowie października 2017 roku. Usłyszeli zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz znieważenia zwłok przez kanibalizm. Żaden z nich nie był wcześniej karany, ale teraz grozi im nawet dożywocie

Również w tym roku głośno było o parze rosyjskich kanibali, którzy robili z ofiar weki na zimę. Dmitry Bakszajew i jego 42-letnia żona Natalia przez 18 lat polowali na ludzi. Mają na sumieniu dziesiątki ofiar.  W ich domu znaleziono przepis na ludzą głowę w pomarańczach wraz ze zdjęciem gotowego „dania”.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze