Zostawili 5-latkę samą na kilka godzin. Gdy wrócili, zastali ją martwą w pralce

Redakcja
23.11.2017  10:06
Pięciolatka udusiła się w pralce. Rodzice zostawili ją samą w domu
Pięciolatka udusiła się w pralce. Rodzice zostawili ją samą w domu Fot: East News

Policja bada przyczyny makabrycznego wypadku.

Rosjanie wszczęli śledztwo w sprawie śmierci pięcioletniej dziewczynki. Rodzice zostawili dziecko same w domu. Gdy wrócili do mieszkania, zastali je martwe w pralce. Straszliwa tragedia wydarzyła się w rosyjskim Magadanie.

Jak informuje "Komsomolska Prawda", 20 listopada para opuściła mieszkanie i wróciła po sześciu godzinach. Przez ten czas dziewczynka przebywała bez nadzoru osoby dorosłej. Wieczorem, gdy rodzina wróciła do córki, była świadkiem makabrycznej sceny. Pięciolatka siedziała w zamkniętej pralce. Nie wykazywała żadnych oznak życia.

Udusiła się

Dziewczynka prawdopodobnie sama weszła do bębna urządzenia i zamknęła za sobą drzwi. Według wstępnych informacji zgon nastąpił na skutek uduszenia. Dokładną przyczynę śmierci ma ustalić sądowe badanie lekarskie. Śledczy chcą również dowiedzieć się, czy pięciolatka często zostawała sama w domu i dlaczego nie chodziła do przedszkola.

Obecnie przesłuchiwani są sąsiedzi rodziny -  mówił w rozmowie z "Komsomolską Prawdą" rzecznik policji w Magadanie Andrei Makarow.

Śledczy już wcześniej interesowali się rodziną dziewczynki. Para ma jeszcze 13-letnią córkę. W 2015 roku Rosjanie zostali zarejestrowani przez organy opiekuńcze. Zarzucono im "niedopełnienie obowiązków związku z utrzymaniem i wychowaniem dziecka".

Pięciolatka udusiła się w pralce
Pięciolatka udusiła się w pralce Fot: Hab.kp.ru
Przeczytaj więcej
Komentarze