Już wiemy kim są tajemniczy ankietowani z Familiady (SPRAWDŹ)

Redakcja
11.08.2016  15:07
Familiada Karol Strasburger
Familiada Karol Strasburger Fot: Familiada/YouTube

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, oglądając "Familadę", nie zgodzić się z odpowiedziami typowanymi przez tajemniczych i anonimowych "ankietowanych"?

"Familiada" to najpopularniejszy polski teleturniej, który od 22 lat w każdy weekend o godz. 14:00 ściąga Polaków przed telewizory! 

<<< ZOBACZ: TOP 10: Mistrzowie Familiady i ich najzabawniejsze odpowiedzi >>>

I choć od tylu lat możemy oglądać zmagania uczestników, którzy pod presją czasu odpowiadają na trudne i podchwytliwe pytania, to nadal są pewne kwestie dotyczące programu, które nie do końca zostały wyjaśnione. Zastanawiałeś się kiedyś kim są słynni "ankietowani"?

<<< SPRAWDŹ: Zabawna wpadka w Familiadzie. Co trzyma lekkoatleta? (VIDEO) >>>

To rodziny, które zgłosiły się do wzięcia udziału w programie. We wstępnych eliminacjach muszą odpowiedzieć na próbne pytania, które później są wykorzystywane w odcinkach (ale spokojnie, nie w tym, w którym wystąpią!).

Od pewnego czasu grono ankietowanych poszerzyło się o internautów! Ankietami zajmują się specjalnie wyznaczone do tego zadania osoby, które zadają pytania telefonicznie, a także podróżują po Polsce, aby dotrzeć do przedstawicieli różnych grup społecznych. Na każde pytanie zawsze odpowiada dokładnie 100 osób.

<<< VIDEO: Familiada - Jakie są największe kraje na świecie? >>>

@JP

Przeczytaj więcej
Komentarze