BDSM w akademiku. Półnadzy kadeci zszokowali władze uczelni [WIDEO]

Magdalena Kulej
17.01.2018  14:06
Rosyjscy kadeci opublikowali kontrowersyjny teledysk
Rosyjscy kadeci opublikowali kontrowersyjny teledysk Fot: Youtube.com / Новости Ульяновска

Za twerking i banany przed kamerą grozi im wydalenie.

Kiedy w rosyjskim serwisie społecznościowym „VKontakte” pojawił się nagrany na kampusie film, w sieci zawrzało. Młodzi kadeci z Instytutu Lotnictwa Cywilnego (UIGA) w Uljanowsku w południowo-zachodniej części Rosji opublikowali parodię teledysku „Satisfaction” Benny’ego Benassiego. 

Jak podaje 73online.ru, młodzież aspirująca do zasilenia kadr lotnictwa cywilnego i odziana w klimacie BDSM tańczy do przeboju z 2002 roku. Twerking i banany to tylko nieliczne detale filmu, w którym chłopcy naśladują seksowną ekipę budowlaną z oryginalnego teledysku. Podczas gdy niewielka grupa internautów uważa film za dowcipny, spora część widzów czuje się zgorszona.

To obrzydliwe! Skandal! Powinno się ich natychmiast wydalić – pisze internauta. (misanec.ru)

Brawo! To jest właśnie kwintesencja stolicy lotnictwa! – dodaje Ullenta. (Youtube.com / Новости Ульяновска)

Kadeci-1

Parodię opatrzono tytułem „Dlaczego lepiej nie latać samolotem”, a jej autorzy zapewniają, że ich celem nie było zniesławienie kogokolwiek. Co do rozrywkowego wydźwięku nagrania mają jednak wątpliwości władze UIGA.   

Pracuję tu od 20 lat i nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Taka zniewaga! Tyle inwestujemy w tych ludzi, a oni tak się zachowują – powiedział oburzony Petr Timofeev, szef organizacyjno-wychowawczego oddziału UIGA. (73online.ru)

Po tak głośnym „debiucie”, młodych lotników może dosięgnąć sroga kara. Nieoficjalnie mówi się o wydaleniu ich ze szkoły za narażenie reputacji Instytutu na szwank.

Zobacz parodię słynnego klipu w wykonaniu przyszłych pilotów [+18]:

Zagłosuj

Czy kadeci powinni zostać ukarani?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze