Bielizna znanej aktorki wymknęła się spod kontroli. Fotoreporterzy nie mieli litości

Magdalena Barszczak
11.01.2018  16:03
Gwyneth Paltrow wybrała się na jogę w niewygodnych stringach
Gwyneth Paltrow wybrała się na jogę w niewygodnych stringach Fot: Splash News/EAST NEWS

Paparazzi ustrzelili kompromitujące zdjęcie.

Gwyneth Paltrow znana jest ze zdrowego trybu życia. Nic dziwi zatem, że trenuje jogę. Aktorka wybrała wygodny strój, aby ćwiczyć asany w Santa Monica. Jednak nie dopilnowała jednej części garderoby. Nie dość, że założyła stringi, to niesforna bielizna jeszcze zmieniła swoje położenie. To natychmiast zwróciło uwagę fotoreporterów.

Gwiazda radzi ludziom jak żyć. Napisała nawet książkę o zdrowym odżywianiu. Wylicza w niej niedozwolone produkty. Okazuje się, że jeśli chcielibyśmy dotrzymać Paltrow kroku, musielibyśmy zrezygnować praktycznie z wszystkiego. Vice.com donosi, że celebrytka wzięła rozwód z kawą, alkoholem, mlekiem, jajkami, cukrem, ziemniakami, pomidorami, glutenem i mięsem. Strach więc pomyśleć, co według niej można zawrzeć w jadłospisie.

Dla urody 45-latka zrobi wszystko. Zalecała na przykład sikanie pod prysznicem, które angażuje mięśnie miednicy. Zachwalała też saunę dla pochwy

Po prostu siadacie na takim minitronie, a kombinacja pary i ziół oczyszcza waszą macicę i całą resztę. To wspaniały kop energetyczny, a nie zwykła sauna - zachwalała na swoim portalu usługę Paltrow. (plotek.pl)

Amerykanka ma się dla kogo starać. Niedawno potwierdziła zaręczyny ze swoim partnerem Bradem Falchukiem. Para zgodziła się na wspólną sesję zdjęciową oraz wywiad dla „Goop Magazine”. 

Zobacz, jak niesforna bielizna sprawiła gwieździe psikusa:

Przeczytaj więcej
Komentarze