Chce, żeby zapłodnił ją duch. Swój „pierwszy raz” miała z nim w wieku 15 lat

Magdalena Kulej
11.12.2017  13:34
Kobieta chce mieć dziecko z duchem
Kobieta chce mieć dziecko z duchem Fot: Pixabay.com

Idzie na całość przed pierwszą randką.

27-letnia mieszkanka Bristolu w Anglii twierdzi, że uprawiała seks z 20 duchami. Jak podaje huffingtonpost.com, Amethyst Realm preferuje duchy od żywych mężczyzn, a jej marzeniem jest zajście w ciążę z jednym z nich.

Realm pojawiła się w zeszłym tygodniu w brytyjskim programie „ITV This Morning”, by opowiedzieć o swoich duchowych uniesieniach.

Jak mówi, jej pierwszy raz z duchem miał miejsce 12 lat temu. Amethyst miała zatem 15 lat i była nieletnia. Wiek przyzwolenia na seks wynosi w Anglii 16 lat.

Amethyst Realm
Amethyst Realm Fot: Youtube.com / This Morning

Spirytualny skok w bok

Dziewczyna przeprowadziła się wtedy do nowego mieszkania razem ze swoim chłopakiem. Tam po raz pierwszy poczuła obecność dziwnego bytu.

Zaczęło się od energii, która przekształciła się później w cielesne doznania. Czułam nacisk na uda i oddech na szyi. Czułam się bezpiecznie. Uprawiałam seks z duchem. Można to poczuć, ale to trudne do wytłumaczenia - wyznała gospodarzom programu. (Youtube.com / This Morning)

Realm dodała, że jej romans z duchem trwał 3 lata. Zakończył się, gdy nakrył ich jej mąż. Miał wtedy zobaczyć niewyraźny kształt mężczyzny przez okno.

Harry

Wówczas kobieta zaangażowała się w kolejne romanse. Od tamtej pory nie miała kontaktu z mężczyzną, ale otwarcie przyznaje się do fizycznych uniesień z 20 duchami. Teraz Realm chce zajść w ciążę z jednym ze swoich duchowych kochanków.

Chciałabym zajść w ciążę, ale jeszcze nie teraz. Czytałam trochę o takiej możliwości. Zawsze jest szansa, że jest w tobie duch, ale ludzie nie wiedzą jak o niego zadbać – powiedziała. (Youtube.com / This Morning)

Realm nie jest pierwszą osobą doznającą pociągu seksualnego do istot bezcielesnych. Jak podaje huffingtonpost.com, o podobnych doświadczeniach w spektrofilii mówili też piosenkarze Bobby Brown i Kesha.

Psychoterapeutka Tina Radziszewicz tłumaczy, że erotyczne spotkania z duchami mogą być w rzeczywistości rodzajem bardzo realistycznych halucynacji, które pojawiają się w trakcie przechodzenia w stan snu.

Przeczytaj więcej
Komentarze