Chciał się podciągnąć na barierce. Runął z wysokości drugiego piętra na matkę z dzieckiem

Magdalena Barszczak
11.12.2017  10:11
Wypadek w galerii handlowej. Mężczyzna spadł na matkę z dzieckiem
Wypadek w galerii handlowej. Mężczyzna spadł na matkę z dzieckiem Fot: Tomasz Fritz/Agencja Gazeta

Wypadek w centrum handlowym.

Mężczyzna spadł z wysokości drugiego piętra na matkę z dzieckiem. Do niebezpiecznego incydentu doszło w sobotę podczas gorączki świątecznych zakupów w galerii handlowej „Sfera” w Bielsko-Białej. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Jak informuje TVN24.pl, 40-latek chciał się prawdopodobnie podciągnąć na barierce. Nagle stracił równowagę i runął w dół. W tym samym momencie na niższym poziomie, między sklepami, spacerowała kobieta z córką.

Mężczyzna w ciężkim stanie

Matka i dziecko nie odnieśli poważnych obrażeń. Według Ilony Michalczyk z bielskiej policji po krótkich oględzinach lekarzy zostali wypisani ze szpitala. Mężczyzna miał mniej szczęścia.

Doznał poważnego urazu głowy. Ma także złamane kończyny. Lekarze nie zdradzają więcej na temat stanu jego zdrowia. Wiadomo, że wciąż jest nieprzytomny - relacjonowała Małgorzata Marczok, reporterka TVN24.

Policjanci ustalili, że w chwili wypadku 40-latek był pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo, jak bardzo był pijany. Pobrano jego krew do badań.

Policja wyjaśnia sprawę. Jak mówi Ilona Michalczyk z bielskiej policji, zdarzenie zostanie zakwalifikowane prawdopodobnie jako nieszczęśliwy wypadek.

Przeczytaj więcej
Komentarze