Christian i Anastasia idą na lody. Pikantne sceny z filmu już w sieci

Magdalena Kulej
31.01.2018  14:13
Christian i Anastasia idą na lody. Są już nowe, pikantne sceny z filmu
Christian i Anastasia idą na lody. Są już nowe, pikantne sceny z filmu Fot: youtube.com / Jamie DornanOnline

Temperatura rośnie przed oficjalną premierą hitu.

Fanki Christiana Greya na bieżąco śledzą w sieci najnowsze nowinki dotyczące jego „nowego oblicza”. Trzecia część hitowej trylogii o perwersyjnych zabawach bajecznie bogatego biznesmena z Seattle już 9 lutego pojawi się na ekranach polskich kin. Czas oczekiwania systematycznie podgrzewają w internecie kolejne fragmenty filmu.

Jak podaje cosmopolitan.com, fanki z wypiekami na twarzy zapętlają aż dwa gorące klipy z „Nowego oblicza Greya”, które opublikowano na kilka dni przed oficjalna premierą. Już pierwszy z nich jasno zapowiada, czego można po filmie oczekiwać.

Christian zaskakuje swoją wybrankę po powrocie  z pracy i z oczywistymi intencjami zawiązuje jej na oczach czerwoną opaskę. Myślałam, że jesteś na mnie zły – mówi nieśmiało Anastasia, ale Christian ignoruje jej słowa i szeptem zaprasza w świat zmysłowych przyjemności. Wszystko wskazuje na to, że kochankowie pogodzą się w czerwonym pokoju zabaw.

Przełamanie lodów

Fanki zadowoli też inna gorąca scena pomiędzy świeżo upieczonym małżeństwem. Anastasia cierpi najwyraźniej na bezsenność i jak każda normalna kobieta w tej sytuacji zmierza do kuchni, by zjeść po ciemku popularny kubełek lodów „Ben & Jerry's”.  

To nie tajemnica, że w naturze Christiana leży śledzenie każdego jej kroku, więc i on pojawia się na miejscu. Nie jest trudno domyślić się, jak zakończy się scena z lodami. Anastasia pozna ich nowe zastosowanie.

Ostatni film z serii autorstwa E.L. James został okrzyknięty przez twórców „punktem kulminacyjnym”. Wierne czytelniczki wiedzą już, że film zakończy się happy endem, który obejmie wystawne wesele, podróż poślubną, niespodziewane poczęcie i niebezpiecznego wroga.

Reżyserem „Nowego oblicza Greya" jest Brytyjczyk James Foley. Poza Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, w filmie wystąpią m.in. Rita Ora, Luke Grimes, Eric Johnson i Arielle Kebbel.

Zagłosuj

Czekasz na premierę "Nowego oblicza Greya"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze