Chytra baba z Pruszcza. Ukradła dziecku zabawki

Wojciech Kozicki
03.01.2018  10:24
Chytra baba z Pruszcza i kradzież
Chytra baba z Pruszcza i kradzież Fot: Facebook.com/Pierogarnia Pruszcz

Internauci proponują dla niej bolesną karę.

Słynna chciwa kobieta z Radomia została zdetronizowana. Teraz popularna jest chytra baba z Pruszcza. Była na tyle pazerna, że ograbiła dziecko.

Kilka dni temu otrzymaliśmy telefon z informacją, że dziecko zostawiło plecak podczas rodzinnego obiadu. W środku były lalki, konik i inne zabawki – poinformowała na swoim Facebooku Pierogarnia Pruszcz.

Jak informuje radiogdansk.pl, pracownicy restauracji postanowili zbadać sprawę i obejrzeli nagrania z monitoringu. Okazało się, że doszło do kradzieży. Na dziecięcą torbę połasiła się jedna z klientek.

Na opublikowanym w internecie filmie widać jak kobieta spożywała posiłek w obecności dziecka i mężczyzny. Nagle zauważyła pozostawiony obok plecak. Schowała go pod krzesłem, a następnie wsunęła pod stół. Później wyniosła go w  torebce.

Pomoc w odnalezieniu złodziejki

Internauci nie mogą zrozumieć jak można ukraść coś dziecku. Ubolewają, że prawo zabrania publikacji wizerunku złodziejki. Proponują dla niej bolesną karę.

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Ta złodziejka od samego początku planowała kradzież z zimnym wyrachowaniem. Udostępnić i zgłosić na policję, nie ma litości dla takiej patologii – uważa Zsuiram (facebook.com/Pierogarnia Pruszcz).

Pokazanie twarzy jest niestety niedopuszczalne. Powinno się znieść ten zakaz i pół miasta takimi twarzami okleić – proponuje Karolina (facebook.com/Pierogarnia Pruszcz).

To złodziejski pomiot. Łapy obciąć, to się nauczy – sugeruje Magdalena (facebook.com/Pierogarnia Pruszcz).

Właściciele pierogarni z Pruszcza Gdańskiego apelują do użytkowników sieci, by pomogli znaleźć sprawczynię kradzieży i poruszyli jej sumienie. Jest im także przykro, że w ich lokalu doszło do takiego zdarzenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze