Córka Anny Przybylskiej z zakazem wstępu do show-biznesu. Zablokował ją własny ojciec

Magdalena Kulej
16.02.2018  12:15
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk Fot: instagram.com / @0liwia_bieniuk

Cała rodzina przeciw niej. 

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka odziedziczyła po rodzicach najlepsze cechy wyglądu. Udowadnia to w mediach społecznościowych. 

Choć wydaje się, że 16-letnią Oliwię Bieniuk czeka zawrotna kariera, ta młoda dama może nieprędko zagościć na zdjęciach fotoreporterów. Zadba o to jej własny ojciec.

Jak podaje wp.pl, Jarosław Bieniuk dał córce szlaban na show-biznes. Znany ojciec woli trzymać nastolatkę z dala od świata mediów i popularności.

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – mówił w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo”. (wp.pl)

Jego stronę trzyma ulubiona ciocia Oliwii i bliska przyjaciółka zmarłej w 2014 roku Ani Przybylskiej, aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

Kiedy ja zaczynałam, to nie był ten sam show-biznes. Dzisiaj są hejterzy i krytyka, wszechobecna. Trzeba być silnym, by temu sprostać, a dziecko niestety jest bardzo podatne na krytykę. To jest niebezpieczne – tłumaczy. (wp.pl)

Na ten moment Oliwii muszą więc wystarczyć wspomnienia z sesji dla marki Reserved, dla której pozowała w 2016 roku i jej konto na Instagramie.  

Przeczytaj więcej
Komentarze