Córki Sylvestra Stallone'a już dorosły. Robią karierę i prezentują ponętne ciała [DUŻO ZDJĘĆ]

Wojciech Kozicki
04.01.2018  15:20
Sylvester Stallone i córki modelki
Sylvester Stallone i córki modelki Fot: Instagram.com/officialslystallone

Mają co pokazać i są dobrze wykształcone.

Sylvester Stallone był żonaty trzykrotnie i ma 3 piękne córki. Sophia, Sistine i Scarlet są już profesjonalnymi modelkami. Jest o nich coraz głośniej i robią furorę na Instagramie.

Nazwisko ojca otwiera wiele drzwi, ale stawiają na własne sukcesy. Jak informuje VT.com, w 2017 roku wszystkie zostały uhonorowane tytułem „Miss Golden Globe” na ceremonii rozdania Złotych Globów. Tego samego lata pozowały również w sesji dla Harper's Bazaar.

Wykształcone i w bieliźnie

Sophia ma 21 lat. Była już jednak jurorką w programie Project Runaway. Wraz z 19-letnią Sistine wzięły udział jako modelki w kampanii reklamowej Dolce & Gabbana. Obie są studentkami University of Southern California.

Sisitine nie ma oporów, by prezentować swoje roznegliżowane ciało. W sesji dla thelovemagazine.co.uk, wystąpiła w samej bieliźnie. Nie miała za wiele do ukrycia. Na widok jej nagich pośladków zapewne niejednemu mężczyźnie szybciej zabiło serce.

15-letnia Scarlet wciąż uczy się w liceum, ale to nie przeszkadza jej w robieniu kariery. Podpisała kontrakt z agencję modelek IMG i pojawiła się m.in. w magazynie Teen Vouge.

Córki Sylvestra Stallone'a pokazały gorące zdjęcia:

Przeczytaj więcej
Komentarze