Czekoladowa pizza nareszcie w polskich sklepach. Wiemy, gdzie ją dostać

Magdalena Kulej
14.02.2018  15:43
Czekoladowa pizza w Polsce
Czekoladowa pizza w Polsce Fot: instagram.com / @helenabakes

Smakosze czekolady walczą o smakołyk na dziale z mrożonkami.

Internauci nie mogą dojść do porozumienia. Jednych to niebanalne połączenie intryguje, innych odrzuca. Fani prawdziwej, włoskiej pizzy są zdegustowani i nie dopuszczają do siebie myśli, że na placku zamiast grubej warstwy sera może pojawić się… czekolada.

Tymczasem dla licznych fanów tych dwóch przysmaków kombinacja pizzy i czekolady była marzeniem. W wielu krajach czekoladowa pizza jest w sprzedaży od lat, więc Polacy mogli jedynie podziwiać zdjęcia światowych instagramerów.

Od teraz sami mogą przekonać się, czy są za, czy przeciw. Jak podaje noizz.pl, na wyciągnięcie ręki jest czekoladowa wersja pizzy Guseppe. Pizza zadebiutowała m.in. w dziale z mrożonkami w Lidlu i kosztuje 7,49 zł.

Tylko dla dzieci?

Niemiecki producent Dr. Oetker przekonuje, że słodki przysmak na grubym cieście można konsumować zarówno z lodami, jak i z owocami. Nie ukrywa jednak, że oferta jest skierowana w głównej mierze do dzieci.

Tymczasem wieść o czekoladowej pizzy rozgrzała polski internet, a udział w dyskusji biorą przede wszystkim zaciekawieni dorośli.

No nie mogłam nie kupić! To jest foodporn! - pisze Milena. (instagram.com / @paniolimpu)

Lidl musi się więc przygotować na nagły napływ klientów. Mrożoną pizzę z czekoladą chcą spróbować tysiące słodkolubnych Polaków. 

pizza
Zagłosuj

Co sądzisz o połączeniu pizzy i czekolady?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze