David Guetta zagra koncert w Polsce. To będzie wyjątkowe show

Wojciech Kozicki
09.01.2018  15:37
David Guetta w Polsce
David Guetta w Polsce Fot: materiały prasowe

Są już bilety na to wydarzenie.

Zapowiada się niezwykłe widowisko. Francuski DJ i producent muzyczny David Guetta po raz kolejny przyjedzie do Polski. 27 stycznia 2018 roku zagra koncert w Krakowie w Tauron Arenie. Jako support wystąpią Gromee, Deepend i Hugel.

Guetta współpracował z takim gwiazdami jak Rihanna, The Black Eyed Peas, Flo Rida, Nicki Minaj, Usher, Taio Cruz, Ludacris, Avicii, Sia, Bebe Rexha, Afrojack, Showtek i Kid Cudi. Sworzył także z Justinem Bieberem piosenkę „2U”. Podczas krakowskiego koncertu będzie można usłyszeć najgorętsze hity z list przebojów.

Zawsze pełna widownia

Gwiazdor jest laureatem wielu nagród. Zdobył m.in. MTV European Music Awards, Grammy Awards, DJ Awards i NRJ Music Award. Pojawia się także na trasach koncertowych innych artystów. Uczestniczył m.in w koncertach Rihanny w ramach "Diamond World Tour".

Muzyk jest wyznacznikiem trendów, inspiracją dla młodego pokolenia twórców i jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Bez problemu wypełnia kluby i hale koncertowe. Także i tym razem wiele osób zjawi się, by podziwiać jego show.

Bilety można kupić klikając W TEN LINK.

Przeczytaj więcej
Komentarze