„Despacito” w Sylwestra na żywo. Luis Fonsi przyjedzie do Polski

Wojciech Kozicki
21.12.2017  09:37
Luis Fonsi w Polsca na Sylwestrze
Luis Fonsi w Polsca na Sylwestrze Fot: Youtube.com/LuisFonsiVEVO

Koncert będzie transmitowany w telewizji.

Luis Fonsi jest autorem jednego z największych hitów 2017 roku. Jego „Despacito” („Powoli”) w serwisie youtube.com zostało odtworzone 4,5 miliarda razy. Doczekało się także wielu nietypowych remiksów. Teraz artysta spełni marzenie swoich polskich fanów i pojawi się nad Wisłą.

O tym, że Portorykańczyk odwiedzi Polskę, poinformował na swoim Twitterze prezes TVP Jacek Kurski. Fonsi zawita do Zakopanego. Wystąpi podczas imprezy „Sylwester Marzeń”.

Transmisja w telewizji

Podczas tegorocznej sylwestrowej nocy pod Tatrami będzie aż roić się od gwiazd. Na scenie zaprezentuje się niemal 30 artystów. Pojawiają się m.in. Zakopower, Margaret, Thomas Anders z Modern Talking, Zenon Martyniuk oraz Maryla Rodowicz.

Ten skład gwarantuje, że to będzie najlepsza impreza. Myślę, że jeszcze lepsza niż zeszłoroczna. Łączy różne gatunki muzyczne w rozsądnej proporcji, w taneczny sposób, dla wszystkich gustów naszych widzów, co jest bardzo ważne – powiedział Kurski (tvp.info).

Jeśli ktoś nie pojawi się na Równi Krupowej, będzie mógł obejrzeć występ przed telewizorem. TVP rozpocznie transmisję o godzinie 20:00. Impreza potrwa 6 godzin.

Prezes Kurski ma ambicje, by pobić rekord zeszłorocznego Sylwestra w Zakopanem. Obejrzało go wówczas 5 milionów Polaków.

"Despacito" to jeden z największych hitów 2017 roku:

Przeczytaj więcej
Komentarze