Desperacka akcja ratunkowa na plaży. Kobieta rzuca się w gigantyczne fale, by ocalić psa

Magdalena Kulej
13.12.2017  14:51
Kobieta rzuca się w gigantyczne fale, by ratować psa
Kobieta rzuca się w gigantyczne fale, by ratować psa Fot: Youtube.com / Trending Videos

Pies zrobiłby to samo.

Dramatyczna akcja ratunkowa rozegrała się na plaży w angielskim kurorcie Brighton. Jak podaje portal dailymail.co.uk, właścicielka psa bez wahania wskoczyła do wzburzonego morza, by uratować swojego pupila przed utonięciem. 

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, jak w pełni ubrana, zdesperowana kobieta stara się chwycić tonącego psa, jednak uniemożliwiają jej to gigantyczne fale

Wbiegła do wody pewna siebie, ale po uderzeniu pierwszej fali wydawała się być w szoku. Miała szczęście, że uszła z życiem – relacjonuje świadek zdarzenia i autor nagrania, 41-letni Alessandro. (dailymail.co.uk)

animation

Kobiecie udało się chwycić psa, nim został wciągnięty przez spienione morze. Przy brzegu pomógł jej jeden z obserwatorów zdarzenia. 

Wiadomo, że ta kobieta kocha swojego psa, ale to był zimny dzień, a fale były bardzo wysokie. Byłoby lepiej, gdyby do nas zadzwoniła zamiast ryzykować własnym życiem – tłumaczą członkowie straży przybrzeżnej z Brighton. (dailymail.co.uk)

Serwis dailymail.co.uk informuje, że temperatura na wybrzeżu wynosi zaledwie 7 stopni Celsjusza. Można więc mówić o wielkim szczęściu kobiety. 

Zobacz brawurową akcję ratunkową:

Przeczytaj więcej
Komentarze