Doda, Dorociński i spółka. Jest oficjalny plakat nowego "Pitbulla"

Magdalena Kulej
15.01.2018  17:11
Oficjalny plakat nowego "Pitbulla".
Oficjalny plakat nowego "Pitbulla". Fot: Facebook.com / @pitbullostatnipies

"Pitbull. Ostatni pies" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. 

"Pitbull. Ostatni pies" to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych polskich premier 2018 roku. Do sieci trafił właśnie oficjalny plakat filmu, który na ekrany kin wejdzie w czwartek, 15 marca

Ostatnia część sagi to kontynuacja "Pitbulli" Patryka Vegi. Jak podaje moviesroom.pl, tym razem za scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski, twórca kultowych „Psów” z 1992 roku. 

Próbuję nakręcić sensacyjny film tak, jak potrafię najlepiej zrobić to ja. Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. Będzie więc dużo starego, ale też więcej nowości - mówi o filmie Pasikowski. (Facebook.com / @pitbullostatnipies)

Kinomani wyczekują już zwiastunu produkcji, który lada moment może ujrzeć światło dzienne. Jest na co czekać, bo na ekranie pojawią się nie tylko gwiazdy znane już z poprzednich odsłon serii „Pitbull”, takie jak Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński i Rafał Mohr, ale także zupełnie nowe postaci grane przez Dorotę Rabczewską, Adama Woronowicza czy Cezarego Pazurę. 

Oficjalny plakat filmu "Pitbull. Ostatni pies".
Oficjalny plakat filmu "Pitbull. Ostatni pies". Fot: Facebook.com / @pitbullostatnipies
Zagłosuj

Czy "Pitbull" w reżyserii Pasikowskiego będzie lepszy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze