Dorota R. usłyszała wyrok. Tak go komentowała na gorąco

Magdalena Barszczak
13.12.2017  16:21
Doda uniewinniona. Sąd uwierzył w jej argumenty
Doda uniewinniona. Sąd uwierzył w jej argumenty Fot: ONS.pl

Zapadła decyzja w sprawie popularnej piosenkarki.

Dorota R. została uniewinniona. Chodzi o sprawę o zniesławienie, którą założył jej były narzeczony Emil Haidar. Biznesmen chciał dowieść, że oczerniające wypowiedzi byłej partnerki w mediach popsuły jego wizerunek, przez co jego firma straciła klientów. Na dodatkowym przesłuchaniu sąd przychylił się jednak do argumentacji piosenkarki.

Jak dowiedział się „Super Express”, wokalistka tłumaczyła się, że nie mówiła publicznie o Haidarze, a o kimś zupełnie innym. Wyrok jest jednak nieprawomocny. Strony ciągle mogą się od niego odwoływać.

Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani… Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…- ocenił decyzję sądu Haidar. (SE.pl)

RMF24.pl skontaktował się z uniewinnioną wokalistką. Tak skomentowała stanowisko byłego narzeczonego.

Na miejscu osoby która zalega skarbowi państwa ponad 20 mln zł z tytułu unikania podatku wstrzymałabym się od oceny praworządności – podsumowała. (RMF24.pl)

Ostatnio gwiazda została zatrzymana w sprawie przeciwko m.in. jej partnerowi Emilowi S. i Jackowi M. Są oni podejrzani o nakłanianie innych osób do grożenia byłemu narzeczonemu gwiazdyEmilowi Haidarowi. Piosenkarkę doprowadzono do prokuratury w kajdankach. Wyszła z aresztu za kaucją. Wpłaciła 100 tys. zł.

Przeczytaj więcej
Komentarze