Dramat mężczyzny z „najdłuższym penisem świata”. Nie może uprawiać seksu ani pracować [WIDEO 18+]

Magdalena Barszczak
21.12.2017  14:37
Dramat Meksykanina z "najdłuższym penisem". Nie może podjąć pracy
Dramat Meksykanina z "najdłuższym penisem". Nie może podjąć pracy Fot: Youtube.com/Barcroft.tv

Ma półmetrową męskość i same kłopoty z tego powodu.

54-letni Meksykanin od lat walczy o wpisanie do Księgi Rekordów Guinnessa. Roberto Esquivel Cabrera chciałby się tam znaleźć w kategorii dosyć nietypowej. Otóż mieszkaniec Saltillo uważa, że może pochwalić się najdłuższym penisem na świecie. Mężczyzna nie urodził się jednak z taką przypadłością, a sam „wyhodował” sobie długi członek, obwijając go bandażami i zawieszając na nim ciężarki.

Z powodu swojego przyrodzenia 54-latek ma jednak same kłopoty. Mierzące 18 cali, czyli ok. 46 centymetrów prącie utrudnia życie mężczyźnie prawie na każdym polu. Podczas snu Meksykanin musi kłaść penisa na specjalnej poduszce. Inaczej odczuwa dyskomfort.

Przez gigantyczne prącie cierpi też na częste infekcje dróg moczowych. Jak donosi dziennik „Metro”, Roberto został nawet zarejestrowany jako niepełnosprawny i dostaję rentę. Nie może też uprawiać seksu ani pracować.

Nie mógłbym założyć stroju do pracy ani nawet uklęknąć. Nie jestem w stanie biegać, dlatego żadna z firm nie bierze mnie pod uwagę. Mówią, że oddzwonią, ale nigdy tego nie robią  – mówił rozżalony. (metro.co.uk)

Nie chce ulżyć sobie w cierpieniu

Na razie rekord najdłuższego penisa należy do Amerykanina Jonaha Falcona. Jego "skarb" mierzy 9,5 cala (25 centymetrów). Portale zaczęły rozpisywać się o Cabrerze, gdy okazało się, że jego członek jest bardziej pokaźny. Jednak w przeciwieństwie do latynosa Falcon nie wydłużał swojej męskości.

54-latek cierpi z tego powodu, że nikt chce uznać go za lidera w swojej kategorii. Wpis do Księgi Rekordów Guinnessa, jak twierdzi, pozwoliłby mu żyć w dostatku. Dlatego nie przyjął propozycji lekarzy, aby skrócić przyrodzenie. Ze względu na popularność Meksykanina wielu lekarzy prawdopodobnie zgodziłoby się wykonać taką operację za darmo.

Historia o najdłuższym penisie to bardziej legenda stworzona na potrzeby sławy niż fakt. Potwierdzają to lekarze. Na postawie badania rentgenowskiego stwierdzili, że większość imponującej męskości Latynosa to przerośnięta skóra. Właściwy członek ma około 15 centymetrów.

Mężczyzna z półmetrowym penisem nie może podjąć pracy [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze