Horror 76-letniej teściowej. Zięć związał ją i zgwałcił

Magdalena Kulej
21.12.2017  15:57
Dramat teściowej. Zięć związał ją i napastował seksualnie
Dramat teściowej. Zięć związał ją i napastował seksualnie Fot: Danny Gys / East News

Ta historia aż się nie mieści w głowie.

Dramat rozegrał się w jednym z domostw w podkarpackiej Grzęsce. 44-letni Jan K. napadł na swoją teściową i brutalnie napastował.

Jak podaje Super Express, mieszkający pod jednym dachem nastolatek, jego rodzice i babcia wydawali się spokojną, normalna rodziną. Familijna atmosfera została nagle przerwana, gdy 76-letnia pani Katarzyna zadzwoniła na numer alarmowy błagając o pomoc.

Spanikowana staruszka opowiedziała ratownikom o koszmarnych doświadczeniach, w które trudno uwierzyć. Jak wyznała, jej własny zięć zaatakował ją, skrępował ręce i napastował seksualnie.

Prokuratura mówi oficjalnie o „innej czynności seksualnej” i nie chce podać więcej szczegółów. Zwyrodniały zięć trafił przed sąd w Przeworsku.

Usłyszał dwa zarzuty z artykułu, który mówi: kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności do 12 lat oraz zarzut znęcania się psychicznie i fizycznie nad osobą najbliższą - komentuje Anna Bąk-Wójtowicz, szefowa Prokuratury Rejonowej w Przeworsku. (se.pl)

Brutalny zięć nawet nie starał się okazać odrobiny skruchy. Media podają, że mężczyzna przed salą sądową spokojnie przywitał swoją żonę słowami: "Ładnie wyglądasz”. Kobieta wniosła już o rozwód. 

Grzęska
Grzęska Fot: google.pl/maps
Przeczytaj więcej
Komentarze