Duża Ania, duże piersi. Uczestniczka „Warsaw Shore” przeszła seksowną przemianę

Wojciech Kozicki
12.01.2018  14:40
Duża Ania z Warsaw Shore
Duża Ania z Warsaw Shore Fot: Instagram.com/annarysnik

Pokazała odważne zdjęcia.

Duża Ania, a tak naprawdę Anna Ryśnik, to uczestniczka programu "Warsaw Shore", Odeszła z niego dwa lata temu. Zrobiła to, ponieważ nie mogła dogadać się z pozostałymi członkami ekipy.

Jak informuje pudelek.pl, postanowiła całkowicie odciąć się od programu emitowanego przez MTV. Zmieniła nawet nazwę swojego profilu na Instagramie. Swoje ciało również poddała metamorfozie. Powiększyła usta i piersi.

Nowy styl życia

Czasy pijaństwa i bójek minęły bezpowrotnie. Zmieniła swój styl życia na zdrowszy. Przeszła na dietę i zabrała się za ćwiczenia. Stawia również na pozytywne myślenie. Prowadzi sklep internetowy z sukienkami i firmę zajmującą się makijażem.

Rozmawiajmy. Ale dbajmy, by dyskutując, nie wpaść w koleiny reaktywności, w sytuację w której w pewnym momencie nie ma tematu i argumentów, jest jedynie reakcja na czyjeś słowa czy zachowanie - radzi Anna (Instagram.com/annarysnik).

Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 250 tys, ludzi. Zachęca na nim do aktywnego trybu życia. Jednak zapewne wielu panów odwiedza go, by nacieszyć oko seksownymi zdjęciami. Ania prezentuje się m.in. w wannie oraz na basenie. Nie da się ukryć, ma co pokazać.

Ania z Warsaw Shore kusi ciałem w sieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze