Dzieci Michała Wiśniewskiego już tak nie wyglądają. Zobacz, jak się zmieniły

Magdalena Barszczak
10.01.2018  13:01
Dzieci Michała Wiśniewskiego już tak nie wyglądają. Zobacz, jak się zmieniły
Dzieci Michała Wiśniewskiego już tak nie wyglądają. Zobacz, jak się zmieniły Fot: REPORTER

Są podobne do ojca?

Michał Wiśniewski nie jest już tak popularny, jak w latach 90. Razem z zespołem Ich Troje zasłynął wtedy wpadającymi w ucho hitami „A wszystko to…” czy „Powiedz”. Działalność przyniosła popularność i pieniądze. Ale wcześniej nie było tak różowo. Kilka miesięcy temu media rozpisywały się o traumie, jaką muzyk przeżył z powodu molestowania przez kobietę.

Ostatnio jednak o artyście jest trochę ciszej. Piosenkarz dawniej często trafiał na nagłówki kolorowych gazet za sprawą swoich burzliwych związków i często zmieniających się żon. Ich owocem jest aż czworo dzieci. Wiśniewski wychowuje też syna swojej obecnej, czwartej już partnerki, z którą sfinalizował związek – Dominiki Tajner.

Patchworkowa rodzina

Po show „Jestem, jaki jestem”, w którym artysta wystąpił ze swoją ówczesną żoną, Mandaryną, pozostało już tylko wspomnienie. Ich życiu przyglądały się wtedy miliony telewidzów. Para doczekała się dwójki dzieci – 15-letniego Xaviera i 14-letniej Fabienne.

Nastolatek chwali się na Instagramie zdjęciami z meczów. Ujawnił także talent pisarski. Na jednym z portali dla młodych twórców pojawił się pierwszy rozdział jego książki. Niczym nie przypomina już dziecka z dawnych fotografii. Jego siostra też wyrosła. Chętnie występuje z mamą w telewizji śniadaniowej.

Wiśniewski ma jeszcze dwie córki z małżeństwa z Anną Świątczak - 11-letnią Etiennette i 9-letnią Vivienne. One mniej chętnie brylują w mediach, ale zdjęcia z nimi można znaleźć na Instagramie taty.

Zobacz patchworkową rodzinę Michała Wiśniewskiego:

Przeczytaj więcej
Komentarze