Dziewczyna topless okłada pięściami festiwalowicza. Pożałował, że pomacał

Magdalena Kulej
02.01.2018  13:31
Dziewczyna topless okłada pięściami festiwalowicza. Pożałował, że pomacał
Dziewczyna topless okłada pięściami festiwalowicza. Pożałował, że pomacał Fot: Youtube.com / JustViral

Nie słyszał o zasadzie: patrz, ale nie dotykaj.

Noworoczne świętowanie na festiwalu muzycznym Rhythm & Vines w Gisbourne w Nowej Zelandii zakończyło się dla jednego z uczestników kilkoma siniakami. Sińce bolały tym bardziej, że ciosy zadała kobieta.

Jak podaje portal nzherald.co.nz, 20-letnia Madeline Anello-Kitzmiller powitała Nowy Rok w lśniącym stylu. Dziewczyna pozwoliła swoim piersiom oddychać, a na imprezę okryła je zaledwie warstwą brokatu.

Tak widowiskowy kostium spotkał się z ogromnym entuzjazmem męskiej części festiwalowiczów, a nagranie z udziałem błyszczącej imprezowiczki, w ciągu kilku godzin błyskawicznie rozprzestrzeniło się w internetowym świecie.  

Wideo zarejestrowane przez świadka pokazuje 20-latkę zaczepianą przez jednego z bawiących się na festiwalu mężczyzn. Nieznajomy podbiegł do dziewczyny od tyłu, złapał ją za biust i uciekł.

Katie Ashworth i Madeline Anello-Kitzmiller na festiwalu Rhythm & Vines.
Katie Ashworth i Madeline Anello-Kitzmiller na festiwalu Rhythm & Vines. Fot: Youtube.com / News Edition

Kobieta, która spacerowała wówczas z przyjaciółką Kiri-Ann Hatfield, okazała się jednak nie tylko pewna siebie, ale i mściwa. Natychmiast obróciła się na pięcie i razem z koleżanką podążyła za śmiałkiem. Madeline śmiało wymierzyła mężczyźnie 4 pięści w głowę, a Kiri podsumowała zemstę wylewając na niego napój.

Nagranie opublikowane początkowo na Facebooku zostało szybko ocenzurowane, jednak internauci zdążyli wyrazić swoje zdanie. Głos zabrała też sama Madeline.

Niektórzy podchodzili do mnie i mówili „wyglądasz świetnie”, albo „chciałabym mieć tyle odwagi, żeby to zrobić”. (nzherald.co.nz)

Wiele osób twierdzi, że sama się o to prosiłam, ale faktem jest, że ludzie nie powinni się krępować ubierać tak, jak chcą. Bez względu na to co nosisz, to wyłącznie twoje ciało – powiedziała dziewczyna po powrocie do domu. (nzherald.co.nz)

20-latka żałuje, że film został usunięty z serwisów społecznościach, bo jej zdaniem doskonale ukazuje on, z czym wciąż muszą borykać się kobiety. 

Zobacz zemstę półnagich festiwalowiczek:

Przeczytaj więcej
Komentarze