Dziewczyna w stringach i malunkach na ciele spaceruje po mieście. Ten eksperyment spodobał się mężczyznom

Magdalena Kulej
19.12.2017  14:15
Modelka przemierza Nowy Jork ubrana w stringi i farbę
Modelka przemierza Nowy Jork ubrana w stringi i farbę Fot: Youtube.com / Jen The Body Painter

Kiczowaty sweterek wchodzi na nowy poziom. 

Malowanie ciała, czyli tzw. bodypainting potrafi zachwycić. W ostatnim czasie stał się szczególnie popularny, zwłaszcza, gdy nosi go na sobie piękna kobieta.

Jedna z amerykańskich artystek, Jen The Body Painter, zajmuje się malowaniem ciała zawodowo. Z okazji zbliżających się Świąt przygotowała dla Nowojorczyków wyjątkowy spektakl, którego męska część przypadkowej widowni długo nie zapomni.

Do widowiska zaprosiła modelkę Lili Jasmin, która ubrana wyłącznie w skąpe stringi i farbę przemierzała ulice najludniejszego i mroźnego miasta w Stanach Zjednoczonych.

XmasGif

Jak podaje portal thesun.co.uk, artystka zaplanowała akcję w ramach eksperymentu społecznego. Razem z odważną modelką starały się sprawdzić, czy zabiegani mieszkańcy Nowego Jorku zauważą coś podejrzanego w świątecznym stroju Lili.

Okazuje się, że nawet najbardziej pochłonięci bożonarodzeniowymi zakupami byli w stanie dostrzec oryginalność sweterka i legginsów, choć zajmowało im to dłuższą chwilę. 

Autorka eksperymentu wspomina, że reakcje były komiczne. Jedna z kobiet przyznaje na nagraniu, że wpatrywała się w pośladki Lili przez około 20 minut, nim zdała sobie sprawę z ich wyjątkowości.

Nie mogę się napatrzeć na jej tyłek. To najlepsza część! - mówi kobieta. (Youtube.com / Jen The Body Painter)

Jen dodaje, że to faktycznie mężczyźni byli najbardziej zadowoleni z przeprowadzenia takich badań społecznych, ale kobiety również chętnie zapoznawały się z modelką i nawet zaprosiły ją do wspólnego występu podczas wieczoru karaoke. 

Zobacz proces malowania ciała i bezcenne reakcje Nowojorczyków:

Przeczytaj więcej
Komentarze