Ewelina z Warsaw Shore już tak nie wygląda. Inwestuje na "Wybrzeżu Piękna"

Magdalena Kulej
27.12.2017  14:27
Ewelina z Warsaw Shore już tak nie wygląda. Inwestuje na "Wybrzeżu Piękna"
Ewelina z Warsaw Shore już tak nie wygląda. Inwestuje na "Wybrzeżu Piękna" Fot: Facebook.com / Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Fani "Ekipy z Warszawy" jej nie rozpoznają.

Ewelina Kubiak to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu „Warsaw Shore”. Jako członkini "Ekipy z Warszawy" zadebiutowała w 2013 roku w wieku 19 lat. Sławę budowała systematycznie na wulgarności, agresji i widowiskowej zazdrości o partnera.

Po 4 latach od telewizyjnego debiutu poświęca się interesom. Jak donosi jastrzabpost.pl, Ewelina zajmuje się salonem piękności w Poznaniu „Ewelina Beauty Shore – Wybrzeże Piękna”.

Kosmetyczny biznes pochłonął ją do tego stopnia, że sama postanowiła skorzystać ze świadczonych „na wybrzeżu piękna” usług. Po spektakularnym zrzuceniu wagi, Ewelina zaczęła inwestować również w swoją twarz.

Fani od dawna śledzą w serwisach społecznościowych jej fizyczną przemianę i zgodnie zauważają, że dziewczyna przestaje przypominać Ewelinę sprzed lat. Część z internautów odważyła się nawet na porównanie Kubiak do karpia, pontonu lub znanej „polskiej Barbie”, Anelli.

Uważam że robisz z siebie pontona. Usta tragedia, coraz bardziej sztucznie wyglądasz - komentuje Jano. (Instagram.com / @ewel0na)

Jakbyś se odsysnęła te wary wyglądające jak du*a pawiana, to wygladałabys cacy - dodaje Kinga. (Instagram.com / @ewel0na)

Chyba nie chcesz wyglądać jak polska barbie, Anella - pisze Ewelina. (Instagram.com / @ewel0na)

Przez te operacje i botoksy straciłaś wygląd własnej twarzy. W życiu bym nie pomyślała, że Ty to Ty, gdybym nie zobaczyła kto dodał to zdjęcie. Bez jakiejkolwiek obrazy, ale to trochę smutne... - dodaje Inga. (Instagram.com / @ewel0na)

Ale poczwara, ogarnij sie dziewczyno bo niedługo bedziesz wyglądała jak donatella versace - oburza się Kasia. (Instagram.com / @ewel0na)

Spore zainteresowanie wywołało w sieci jedno z ostatnich zdjęć "Ewelony", na którym pozuje w "niedokończonym makijażu". Brak sztucznych rzęs pozytywnie zaskoczył obserwatorów młodej celebrytki, choć nie umknęły im inne wyraźne korekty, które ich zdaniem przekraczają już granice zdrowego rozsądku.

Zobacz odmienioną "Ewelonę":

Przeczytaj więcej
Komentarze