Fryzjer fatalnie „ostrzygł” klienta. Trafił za to do aresztu

Magdalena Kulej
29.12.2017  12:51
Nieudane strzyżenie zaprowadziło fryzjera do aresztu. Zaatakował klienta z maszynką w ręku
Nieudane strzyżenie zaprowadziło fryzjera do aresztu. Zaatakował klienta z maszynką w ręku Fot: Madison Police Department

Czasem lepiej trzymać język za zębami.

Popularny hashtag #BadHairDay (Dzień Kiepskiej Fryzury) wchodzi w tym przypadku na zupełnie nowy poziom. Okazuje się, że niesforna fryzura może doprowadzić do aresztowania. Przekonał się o tym męski stylista z Madison w stanie Wisconsin.

Jak podaje time.com, policja zatrzymała mężczyznę po tym, jak oskarżono go o pozostawienie głowy klienta w opłakanym stanie i atak z maszynką w ręku.

Rzecznik policji Joel DeSpain mówił w rozmowie z mediami, że 22-latek, będący ofiarą kreatywnego fryzjera, zeznał, że stylista kazał mu przestać się wiercić na fotelu i w nerwach przyciął mu ucho maszynką do strzyżenia.

kiepska fryzura
kiepska fryzura Fot: Madison Police Department

Zemsta fryzjera

Doprowadziło to do niemałej awantury, której oboje na długo pożałują. Jeden z nich ma teraz problemy z prawem, drugi maszerował po mieście z nieszablonową fryzurą, bo impulsywny stylista zdecydowanym ruchem przejechał maszynką przez środek głowy klienta.

Zszokowany, zakrwawiony i po części łysy mężczyzna wybiegł z salonu i szybko udał się do innego fryzjera, by ten poprawił „dzieło” poprzedniego.

Policja aresztowała 46-letniego fryzjera, Khaleda A. Shabani. Ten jednak nie przyznaje się do nieuprzejmego traktowania klienta „z bronią w ręku” i twierdzi, że oryginalna fryzura młodzieńca powstała w wyniku wypadku.

Khaled A. Shabani został zatrzymany z powodu nieodpowiedniego zachowania względem klienta.
Khaled A. Shabani został zatrzymany z powodu nieodpowiedniego zachowania względem klienta. Fot: Dane County Sheriff's Office
Przeczytaj więcej
Komentarze