Gorący klient Tesco robi zakupy w stringach i kaloszach. Miał ochotę na sok pomarańczowy [WIDEO]

Magdalena Kulej
11.12.2017  11:39
Klient Tesco robi zakupy w stringach i kaloszach.
Klient Tesco robi zakupy w stringach i kaloszach. Fot: Facebook.com / Steve Ebbens

Grunt, żeby nie marzły stopy.

Skąpo ubrany mężczyzna został zauważony podczas zakupów w Tesco Express. Półnagiego klienta sfilmowano w miejscowości Bury St Edmunds we wschodniej Anglii, gdzie temperatura w ostatnich dniach spada do – 3 stopni Celsjusza

Jak podaje edp24.co.uk, mężczyzna pojawił się przed supermarketem ok. godziny 10:45 ubrany wyłącznie w stringi i kalosze

Miał na sobie lekkie stringi w paski. Jedna z fryzjerek strzygła właśnie klienta, gdy powiedziała, że za oknem przeszedł mężczyzna, który prawie nic na sobie nie miał – relacjonuje właścicielka okolicznego salonu fryzjerskiego. (edp24.co.uk)

Według oszołomionych świadków gorący klient wyskoczył na chwilę do sklepu po sok pomarańczowy, na który miał nagłą ochotę. Jego niecodziennym o tej porze roku ubiorem zainteresował się personel sklepu.

Nie, wszystko w porządku. Szybko przybiegłem – odpowiedział, gdy jedna z kasjerek zaproponowała swoją pomoc w znalezieniu mu czegoś cieplejszego do ubrania. (edp24.co.uk)

Kobieta zaznacza, że prawdopodobnie widziała go w zeszłym roku w podobnym stroju

Nagranie opublikował na Facebooku jeden ze świadków tego nieszablonowego zachowania. Film został odtworzony już 100 tys. razy, a internauci starają się dotrzeć do miejskiego naturysty.

Przeczytaj więcej
Komentarze