Gwiazdor „Gry o tron” pijany w barze. Walczył z ochroną

Wojciech Kozicki
09.01.2018  12:52
Jon Snow i Kit Harington pijany w barze
Jon Snow i Kit Harington pijany w barze Fot: Youtube.com/Celebrity ECJ

Nie zachowywał się jak na króla przystało.

Kit Harington wciela się w Jona Snowa w serialu stworzonym przez Davida Benioffa i D.B. Weissa dla HBO. Jak informuje metro.co.uk, w nowojorskim barze Barfly wypił za dużo alkoholu. Najwyraźniej myślał, że był w knajpie w Westeros. Nie mał jednak głowy tak mocnej jak książkowy Tyrion Lannister.

Ledwo stał na nogach i chwytał się przypadkowych dziewczyn. Był agresywny wobec gości lokalu. Próbował także utrudniać grę w bilard. Poza planem filmowym nie jest Królem Północy i potraktowano go jak każdego innego niesfornego klienta.

jon snow 3

Po raz ostatni w "Grze o tron"

Miarka się przebrała i poproszono 31-latka o opuszczenie baru. Stawiał opór, więc ochrona użyła siły. Głową muru nie przebijesz, w końcu znalazł się na ulicy. Wszystko zostało uwiecznione przez gości telefonami, a nagranie trafiło do sieci.

Harington niewątpliwie ma za co imprezować. Jak podaje time.com, jego postaci w „Grze o tron” udało się dożyć do ósmego sezonu, a za każdy odcinek zarabia pół miliona dolarów. Po raz kolejny (i ostatni) w ekranizacji prozy George’a R.R. Martina fani zobaczą go w 2019 roku. Wtedy premierę będzie miał finałowy sezon serialu.

Pijany Jon Snow awanturował się w barze:

Przeczytaj więcej
Komentarze