Internauci zakochali się w jej oczach. Modelką została już w wieku 3 lat

Magdalena Barszczak
15.12.2017  11:24
Śliczna ośmiolatka podbija sieć
Śliczna ośmiolatka podbija sieć Fot: Instagram.com/annapavaga/

Aparat ją uwielbia.

Śliczna 8-latka o szaro-zielonych oczach rozkochała w sobie setki tysięcy internautów. Anna Pavaga z Rosji działa w świecie modelingu, odkąd skończyła 3 lata. "Wspaniała", "oszałamiająco piękna", "słodka jak laleczka" - to tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciami dziewczynki w sieci.

Mieszkanka Petersburga dobrze czuje się przed obiektywem. Jej mama twierdzi, że pozować zaczęła już jako dwulatka. Ośmiolatka o urodzie laleczki jest najmłodszą wychowanką agencji modeli Tann.

To kolejna Rosjanka okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką po Anastazji Kniazevej, o której ostatnio rozpisywały się portale. Anna podąża śladami swojej rodaczki. Wzięła udział w kilkunastu kampaniach modowych dla znanych marek, także w Chinach. Ostatnio jej zdjęcia ozdobiły dodatek do francuskiego „Vogue’a”. Brała też udział w reklamach i ma za sobą epizody filmowe.

Mimo coraz większej popularności (na Instagramie Annę obserwuje już 465 tys. osób) mama dziewczynki chce, by ta miała normalne dzieciństwo. Ośmiolatka lubi balet i gimnastykę. Razem z mamą chodzą na zakupy i do kina.

Piękno to loteria zorganizowana przez naturę. Rodzice nie wybierają, ale mogą tylko marzyć. Mieliśmy szczęście: marzenia stały się rzeczywistością - mówiła mama 8-latki Ekaterina Pavaga. (dailymail.co.uk)

Zjawiskowo pięknej Rosjance można tylko pozazdrościć urody i mieć nadzieję, że rodzice dobrze pokierują jej karierą.

Zobacz zdjęcia ślicznej ośmiolatki:

Przeczytaj więcej
Komentarze