„Iron Majdan” i muzyczny popis Rozenek. „Siostry Godlewskie, drżyjcie”

Magdalena Kulej
31.01.2018  15:25
Iron Majdan
Iron Majdan Fot: facebook.com / @@mizuflowerdesign

Małgorzata odkryła swój "sekretny projekt". 

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi od czasu do czasu pokusić się o szokującą niespodziankę dla swoich fanów. Tym razem w zdumienie wprawiła gości obecnych podczas pokazu wiosennej ramówki TVN, gdzie prezentowała swój „sekretny projekt”.  

Mowa o nowym programie TVN-u. Będzie zatytułowany „Iron Majdan” i, jak sama nazwa wskazuje, jego bohaterami będą państwo Majdanowie. Widzowie zaczną śledzić ich losy 5 marca.

To jest taki format, który został specjalnie stworzony przez stację dla Małgorzaty i Radka (...). To będzie coś zupełnie innego i nowatorskiego - powiedział menedżer Rozenek w rozmowie z portalem Pudelek, Wiktor Krajewski. (pudelek.pl)

Małżeństwo będzie podróżować po świecie i stawiać czoła ekstremalnie trudnym zadaniom. Program zaprezentowali wspólnie podczas wtorkowej imprezy stacji, a swoim występem zszokowali obecnych. 

Jednym z zadań w programie był śpiew. "Perfekcyjna pani domu" zainspirowała się telewizyjnymi wyzwaniami i zdecydowała się prezentację nowego show w iście śpiewającym stylu. W skąpej sukience i skórzanej kurtce ze swoim małżeńskim logo łudząco przypominała internautom byłą partnerkę Radosława, który też z entuzjazmem przygrywał jej na gitarze.

Siostry Godlewskie, drżyjcie – napisała później Karolina Korwin-Piotrowska. (instagram.com / @karolinakp)

Nie był to muzyczny debiut Małgorzaty, bo kilka dni wcześniej zaśpiewała podczas wywiadu w Radiu Złote Przeboje. Kamil Baleja z łatwością namówił gwiazdę, by zaprezentowała słuchaczom swoją wersję słynnego przeboju "Mydełko Fa". Małgorzata sama określiła swój występ jako największą żenadę roku, ale najwyraźniej nie zniechęciła się do kolejnych prezentacji swoich walorów głosowych. 

Zagłosuj

Czy uważasz, że Małgorzata dobrze śpiewa?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze