"Polscy Beckhamowie" świętują walentynki. Uwagę przyciągają biust, nogi i… kaczuszka

Magdalena Kulej
15.02.2018  10:07
Majdany na wakacjach
Majdany na wakacjach Fot: Instagram.com / @m_rozenek

Para zadbała o gorącą atmosferę.

Od początku lutego gwiazdy nowego show "Iron Majdan" odpoczywają od kamer na egzotycznych wakacjach w Tajlandii. Mimo to nie dają o sobie zapomnieć, a każdą ekscytującą chwilą dzielą się na Instagramie. Wyjątkowo często fani Małgorzaty mogą podziwiać jej rewelacyjną figurę, którą zaprezentowała również z okazji walentynek.

Jak podaje wp.pl, 14 lutego „perfekcyjna pani domu” opublikowała w sieci walentynkowe życzenia dla swoich fanów, ale to zdjęciem wzbudziła zarówno zazdrość, jak i podziw tysięcy internautów. Prezenterka pozuje na leżaku w seksownym bikini w towarzystwie wpatrzonego w nią męża.

Obserwatorzy najpopularniejszej pary polskiego show-biznesu za nic mają lazurowe wody w oddali, gdy na pierwszy plan wysuwa się „ten biust” i „opalone nóżki Radzia”.

Konkretny biust Pani posiada – pisze Asia. (Instagram.com / @m_rozenek)

Radziu, jaki ładny odcień opalenizny nóg – chwali Ines. (Instagram.com / @m_rozenek)

Ale powodzeniem wśród internautów nie cieszą się tylko zjawiskowa figura 39-letniej gwiazdy TVN-u, jej bikini zmieniane kilka razy w ciągu dnia, przerwy na siłownię czy Radosław klepiący wesoło pośladki żony starającej się wspiąć na basenowy materac. Prawdziwe zainteresowanie wywołał mistrz drugiego planu na klimatycznym zdjęciu prosto z łóżka Majdanów.

Majdany-w-lozku
Majdany-w-lozku Fot: Instagram.com / @m_rozenek

Jarosław wszystko widzi – pisze zaniepokojony Mariusz. (Instagram.com / @m_rozenek)

Kaczka jakby wyrwana z horroru, brak jej tylko noża – dodaje @mcmuszka. (Instagram.com / @m_rozenek)

Dmuchana „kaczka-podglądaczka” najwyraźniej nie przeszkodziła znanej parze w wieczornym głaskaniu. Wszystko wskazuje na to, że walentynki upłynęły im w wyjątkowo miłej atmosferze. 

Zobacz relację z wakacji Majdanów:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze