Joanna Krupa wykrzykuje „CHWDP”. Policja nie ma nic przeciwko

Magdalena Kulej
15.01.2018  10:04
Joanna Krupa w teledysku "CHWDP"
Joanna Krupa w teledysku "CHWDP" Fot: Youtube.com / GOSSIP TV

Wyszczekana z niej dziewczyna.

Joanna Krupa zaprezentowała szerokiej publiczności nowe oblicze. Modelka odkryła w sobie zamiłowanie do gangsta rapu i w dresie wystąpiła w swoim własnym teledysku.

Piosenkę o kontrowersyjnym tytule „CHWDP” zaśpiewała w duecie „Suki” z aktorką Heleną Ganjalyan. Utwór nie ma jednak nic wspólnego ze znanym wulgaryzmem i nie znieważa funkcjonariuszy.

Jak podaje noizz.pl, Krupa ma za sobą sobotni występ w roli prowadzącej show SNL Polska, którego gośćmi muzycznymi byli Bisz i Radex. Dżoanie najwyraźniej udzielił się raperski klimat i sama postanowiła spróbować swoich sił w muzyce ulicy.

Raperki J Kru i Hel G wykonały utwór „CHWDP”, rozwijając skrót jako „chcę wam dać psa”. Artystki zachęcają w ten sposób do adopcji czworonogów. Utwór i jego przesłanie mają szansę trafić do sumień odbiorców, bo jego tekst wydaje się bardzo przekonujący.

Po co kupować? Można adoptować. Łatwiej psa niż faceta wychować, codziennie można to samo gotować – rapują. (Youtube.com / SNL Polska)

Na co, kur*a, czekasz? Leć do schroniska! – wykrzykuje Krupa. (Youtube.com / SNL Polska)

J Kru i Hel G błyskawicznie doczekały się lawiny „propsów” ze strony internautów.

Teledysk lepszy niż 3/4 polskiego rapu. – pisze Miczur. (Youtube.com / SNL Polska)

Dziewczyny dały radę na maxa. Asia ma potencjał w tych klimatach. Helena zawodowo – komentuje Piotr. (Youtube.com / SNL Polska)

Joanna Krupa chętnie promuje swój najnowszy teledysk w serwisach społecznościowych, a swoich fanów zachęca do dzielenia się własnymi wersjami klipu. Autorzy tych najlepszych mają szansę na wygranie kolacji w towarzystwie modelki. 

Zobacz teledysk J Kru i Hel G:

Przeczytaj więcej
Komentarze