Kasia Cichopek pokazała w TVP za dużo. Kusa sukienka narobiła jej wstydu

Magdalena Kulej
02.02.2018  11:05
Kasia Cichopek w TVP
Kasia Cichopek w TVP Fot: Mieczysław Włodarski / East News

Fani z chęcią podziwiają wdzięki aktorki. 

Mało która gwiazda mogłaby znać się na polskich serialach lepiej niż Kasia Cichopek. W końcu od 18 lat gości w polskich domach jako Kinga Zduńska z „M jak miłość”.

Nic więc dziwnego, że została zaproszona do studia TVP jako jedna z gwiazd, które wspólnie z widzami przed telewizorami mierzyły się z  "Wielkim testem o polskich serialach". Choć konkursu nie wygrała, to jej występ i tak na długo pozostanie na językach plotkarskich portali.

Jak podaje plejada.pl, choć Cichopek prezentowała się znakomicie, zaliczyła modową wpadkę. Jej zwiewna sukienka odsłoniła nie tylko smukłe nogi, ale coś, co wypada dobrze ukryć.

Kasia

Pech chciał, że celebrytka była na celowniku fotoreporterów akurat, gdy podnosiła zgrabną nogę i niechcący zaprezentowała zakamarki, które z pewnością wolałaby schować przed publicznością.

Fajnie, bo jest na czym oko zawiesić - pisze internauta @grasik. (wp.pl)

Rzekłbym: "pyszności...delicje...", a nie wpadka. Tak atrakcyjnej kobiecie nie takie "chwilki nieuwagi" się wybacza - dodaje inny użytkownik. (fakt.pl)

Większość z fanów gwiazdy broni jej kobiecych kształtów i nie widzi na zdjęciu nic, czego Cichopek mogłaby się wstydzić. Znaleźli się jednak tacy, którzy zarzucają jej „próbę zaistnienia w mediach”.

Zobacz, jak Kasia Cichopek prezentowała się podczas testu o polskich serialach:

Przeczytaj więcej
Komentarze