Kibice nucą "Moc, energia i papryka". Piosenka o skoczkach doczekała się teledysku

Magdalena Kulej
10.01.2018  13:46
 Piosenka o skoczkach doczekała się teledysku
Piosenka o skoczkach doczekała się teledysku Fot: Youtube.com / Lemon Records

Ujrzał światło dzienne w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. 

Utwór gloryfikujący polskich skoczków można było usłyszeć premierowo już w listopadzie podczas otwarcia nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Teraz grupa disco polo zaprezentowała teledysk, który szybko stał się hitem internetu.

Jak podaje muzotakt.pl, zespół Faster podzielił się klipem do piosenki „Moc, Energia i Papryka (SKOKI SONG)” po tym, jak Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. W teledysku wystąpił 9-letni Tymoteusz Cienciała, jeden z najzdolniejszych skoczków młodego pokolenia.

Hit „Moc, energia i papryka” powstał właśnie z jego inicjatywy. Swój wkład w projekt miał też 10-letni Jakub, syn Piotra Żyły.

Stoch

Nareszcie hymn o skokach narciarskich. Było dużo piosenek disco polo o tematyce piłkarskiej, teraz czas na skoki. Ta nuta z teledyskiem ma jeszcze większą moc – dodaje jeden z internautów. (Youtube.com / Lemon Records)

Piękna piosenka, super wykonana jest w ogóle. Niech będzie dla skoczków moc, energia i papryka! – pisze Mateusz. (Facebook.com / @zespolfaster)

Piosenka nawiązująca do kluczowego sekretu żywieniowego polskich skoczków błyskawicznie zyskała uznanie słuchaczy, a wierni kibice walczą o zaprezentowaną w teledysku koszulkę z hasłem "Moc, energia i papryka". Zespół Faster rozda t-shirty fanom, którzy udostępnią teledysk w sieci.

Zobacz teledysk do piosenki "Moc, energia i papryka (SKOKI SONG)":

Przeczytaj więcej
Komentarze